Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-15, 22:11   #306
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

ewelinaziaja - może warto zajrzeć do KWC - tam jest kilka recenzji pudru Translucide i znajdziesz odpowiedź na to, czy matuje i rozświetla. Jeśli chcesz wiedzieć czy jest polecany -wyszukiwarka, o tym pudrze na biochemii jest pełno postów.

Podobnie sprawa ma się z Humektanem, wystarczy przejrzeć opinie użytkowniczek, np. z wątku o nawilżaniu twarzy podczas kuracji kwasowych, by się przekonać, że jest kremem polecanym i nie szkodzi nikomu (poza tym, co to znaczy, że cos komuś szkodzi? - podrażnia, zatyka czy co?)

Dziewczyny - no litości, obserwuję ten wątek od początku, wątek miał być konstruktywny, a tu widzę, że ciągle są pytania o rzeczy znane, łatwe do znalezienia albo wręcz oklepane, np. Translucide. To, że się wklei skład, nie zwalnia ze skorzystania z wyszukiwarki.

Edytowane przez Smok
Czas edycji: 2007-02-16 o 10:30
Smok jest offline Zgłoś do moderatora