Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-25, 12:04   #3255
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to niezły wynik. Ja noszę od poniedziałku Mambę, ale chyba nie dotrwam do soboty, bo już mam właśnie za długie paznokcie i źle mi się pisze na klawiaturze. Więc może dzisiaj wieczorem go zmyję, ale też spokojnie by dotrwał w ładnym stanie do weekendu.
u mnie też większość trzyma się rewelacyjnie długo choć czasem mają "zły dzień" i bywa że szybko ścierają się końcówki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja odliczam dni i godziny (doszłownie!) do sobotniej wizyty, jestem już w skrajnym stadium stanu "do ścięcia". Trzeba było iść w poprzednią sobotę już, to bym się tak nie męczyła strasznie.
ja tak w uczelnianej łazience, gdzie są duże lustra, się przeglądałam ostatnie kilka dni i miałam wrażenie, że smętnie wisiały już te włosy
także też naprawdę potrzebowałam tego ścięcia, od razu mi lepiej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Bosko wyglądają

Odkryłam nowe miejsce, w którym można kupić lakiery Essie w moim mieście i to 5 minut spacerkiem ode mnie! Niestety dopiero w poniedziałek znajdę czas, żeby tam zajrzeć, najnowszej kolekcji chyba nie mają, ale może coś ciekawego wypatrzę
szkoda, że tylko jeden jest europejski i ma duży pędzelek, reszta ma te maleńkie amerykańskie jakby nie mogli tego ujednolicić

ale fajnie ja mam nadzieję, że okaże się prawdą, że są teraz do dostania w Hebe
i jeszcze żeby sprowadzali aktualne kolekcje marzenie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora