Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 14:08   #273
Kinga_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: brak orgazmu łechtaczkowego

Witam!

Podczepiam się pod to forum, bo mam podobny problem. Czytałam już na innych portalach i nie jestem odosobniona jeśli chodzi o moje odczucia. Po pierwsze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Po drugie nie wiem czy miałam orgazm łechtaczkowy Z brakiem orgazmu pochwowego pogodziłam się, bo nie wszystkie kobiety go mają. Jeśli chodzi o łechtaczkowy, to gdy mój partner zaspokaja mnie oralnie to jest mi niesamowicie dobrze. Tak dobrze, że czasami aż tego nie mogę wytrzymać. Mam ochotę go odsunąć, żeby już przestał. To jest dziwne uczucie, które ciężko jest opisać, ale jest ono niezaprzeczalnie przyjemne. Podobne odczucia mają inne kobiety, bo dzisiaj czytałam o tym na innych forach internetowych. Jest jednak problem. Cały czas mam wrażenie, że brakuje mi tego "czegoś" do osiągnięcia orgazmu. Jakbym była już tuż, tuż, ale to jeszcze nie to. Jednocześnie chcę płakać, śmiać się, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie to...nie wiem co o tym myśleć. Albo rzeczywiście brakuje jeszcze czegoś do tego, abym osiągnęła orgazm łechtaczkowy, albo on właśnie tak u mnie wygląda Wiem co odpiszecie, "jak będziesz mieć orgazm, to będziesz wiedzieć", ale ja nadal nie jestem pewna. Dodam tylko, że podobnie jak niektóre kobiety na forach sama jakoś nie lubię się masturbować i może w tym tkwi problem? Zawsze bardziej się podniecam, jak mój partner się mną zajmuje na różne sposoby, ale mam wrażenie, że tylko podczas pieszczot oralnych mogę mieć orgazm łechtaczkowy. Proszę, podzielcie się swoimi odczuciami jakie macie podczas orgazmu łechtaczkowego, żebym nie czuła się jakaś inna
Kinga_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując