Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-06, 13:20   #1172
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743653 3]Ano, patrz zdjęcia w załączniku (tu akurat efekt odżywek Nail Tek i Eveline do spóły).[/QUOTE]

U mnie efekt jest identyczny po Eveline
Nikt nie chciał mi wierzyć, że to moje własne płytki i byłam podejrzewana o to, że albo mam tipsy albo nic nie robię, tylko o siebie dbam, skoro mam takie długie i ładne paznokcie
Teraz już się bliscy przyzwyczaili do moich zdrowych i ładnych płytek

Cytat:
Ja to samo mogę powiedzieć o bardzo drogim mega popularnym kremie z apteki który tak mi zapycha cerę że pryszcze po nim leczę miesiąc. A tyle kobiet go sobie chwali... no nienormalne pewnie, powinnam im go odradzać i straszyć?
Tak, ja już robię listę strasznych kosmetyków, które wszystkim będę odradzać bo mi zaszkodziły

Cytat:
Skąd w ogóle założenie że każdy jest taki sam i skoro mi coś nie podeszło, to na pewno badziew?
Bo to subiektywne i trochę dziecinne podejście - nie bawię się z tym produktem i powiem innym, żeby też się z nim nie bawili
A wystarczyłoby dobrać odpowiedni specyfik do konkretnych problemów, a jak nie podejdzie - odstawić i próbować z czymś innym.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
widać róznicę mi niestety mimo odżywek paznokcie nie przyrastają uzywałam joko teraz miss sporty odbudowujacą
Co znaczy "nie przyrastają"?
Używałaś balsamu '2x5' Herba Studio?
Bardzo fajny produkt, ale dla cierpliwych
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując