2012-11-10, 09:03
|
#465
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
|
Dot.: Tu katarek, tam ząbek, mama biega i robi porządek - Mamy maj -czerwiec 2012
Witam się weekendowo
Cytat:
Napisane przez natusiakac21
Tak też taką łyżeczke dostałam. A wogóle to widziałyście, że w tej paczce z hippa są kupony do rossmana na różne artykuły i w lewym górnym rogu jest kupon na kolejna paczkę do odebrania w rossmanie za 1gr. Ja odebrałam i była tam duża zielona łyżka, soczek marchew-jabłko i danie z indyka.
|
Coo??/ nie widziałam żadnych kuponów...chyba nie było w mojej paczce ;/ muszę jeszcze sprawdzić, mam nadzieję, że nie wyrzuciłam, a to było w broszurce, czy luzem w opakowaniu?
Cytat:
Napisane przez natusiakac21
Bardzo możliwe, że z ankiet bo je wypełniłam. Ja z kolei nie dostałam nic z gerbera  ale za to z nestle kaszke i bobovity zupke marchew z ryżem i poradnik żywienia. W sumie jak tak zliczyć wszystko to sporo rzeczy za darmo otrzymałam 
|
Ja też wypełniałam dużo ankiet w szpitalu a dostałam tylko paczkę z Hippa i kaszkę z Nestle
Cytat:
Napisane przez _agata
Ja kupiłam Maćkowi te łyżeczki http://canpolbabies.com/pl/produkty/...20szt.)/page:1, najtańsze i są fantastyczne na początki karmienia, malutkie i płaskie, dziecku jest łatwo zgarniać z nich jedzenie. Bo tak właśnie powinno być, że dziecko zgarnia jedzenie, nie można wycierać jedzenia z łyżeczki o górną wargę.
Te z BabyDream też mam, ale one są większe i głębsze, trudniej dziecku z niech zgarniać. One są chyba po 7. miesiącu z tego co pamiętam, więc zdecydowanie za wcześńie na nie.
|
Dlaczego?
Cytat:
Napisane przez izotropia
oj.. ja się ostatnio zastanawiam czy kupować słoiczki czy warzywa na ryneczku, a kuzynka mi powiedziała że jej koleżanka rocznemu dziecku podaje zupki chińskie  bo obiadek jest szybko gotowy - a jak to usłyszałam to tak wyglądałam -  a Wy tutaj z cukrem uważacie jakby to trucizna była
|
o matko 
ja daję póki co słoiczki bo nie mam dostępu do dobrych warzyw czy owoców... chciałabym sama robić obiadki ale skąd w mieście brać takie warzywka, czy mięso, nie mam żadnego sprawdzonego sklepu, teściowa mówiła, że swojej córce dawała marketowe, ale to chyba nie nie jest dobry pomysł 
Cytat:
Napisane przez rozowa1987
Muszę się pochwalić,liwka powiedziała dzisiaj mama 2 razy i cały czas mówi baba aż się popłakałam 
|
o proszę! brawo 
Cytat:
Napisane przez _agata
Pół roku Maćkowi stuknęło!
Kiedy to zleciało?
Pamiętam jak dziś cały ten dzień od rana aż do końca. Później długi pobyt w szpitalu, i w końcu w domu!
|
Gratulujemy
|
|
|