Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam opini dziewczyn, ktore stosowały lady comp
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-11, 09:25   #4
A5trid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam opini dziewczyn, ktore stosowały lady comp

Ja też Ci odpowiem, bo miałam podobny problem przy rozważaniu zakupu.
Cykle nieregularne miałam od zawsze, i krótkie u mnie trwały 15 - 22 dni! W wiekiem i leczeniem to się zmieniło, jednak nadal zostały nieregularne (obecnie 26l)
Posiadam Baby Compa, ale stosuję póki co jak LC, na razie ciąży nie planuję. Sprawdza się w 100 %, da Ci więcej czerwonych lub pomarańczowych świateł niż pozwoli na zielone. Nie ma czym się przejmować. Jak zachorowałam - tylko raz w ciągu tych 9 miesięcy z BC, to zmierzyłam temperaturę tylko raz rano - okazało się, że mam gorączkę, wtedy przez dwa dni nie mierzyłam tempki - tak jest w instrukcji - i zbijałam tempkę, jak się wyleczyłam, wróciłam do BC. Chodzi o to, żeby urządzenia nie ogłupiać, lepiej nie mierzyć temperatury w czasie gorączki, lub jak np. śpisz tylko 2 godz. w nocy, bo to "rozmywa" obraz Twojego cyklu, zapisany w urządzeniu. Najwyżej w tym cyklu urządzenie da więcej czerwonych/pomarańczowych światełek. Ale tym też nie ma co się przejmować, przecież czerwone lampki nie równają się bierności seksualnej, tylko trzeba być ostrożnym lub pomysłowym
Stres - nie zauważyłam żeby jakoś temperatura ciała mi wzrastała/spadała. Wpływu raczej nie ma. Istnieją przypadki, że stres przesuwa miesiączkę lub ją wywołuje, ale to skrajne jednostki (choć moja mama potrafi sobie wywołać miesiączkę u gina - tak się stresuje . Ja tak nie mam. W ogóle to ze względu na moją mamę i jej przeboje hormonalne i nietypowe ciąże, bałam się że u mnie BC kompletnie się nie sprawdzi, ale nic bardziej mylnego! Teraz uważam, że ciąża mojej mamy w pierwszy dzień po miesiączce to raczej było krwawienie sródcykliczne lub wynik krótkich cykli niż to, że to z gruntu winno być niemożliwe i mama zdziwiona.
BC czasem tylko po miesiączce daje mi zielone światełko, z reguły 1-2 dni, więc ja się nie boję, że się kiedyś zdziwię jak mama stosująca NPR z braku tolerancji na jakiekolwiek inne metody - wrażliwiec do kwadratu..
Szczerze polecam komputerek z autopsji, będę stosowała tak długo jak wytrzyma urządzenie.

W problemach z nieregularnymi cyklami polecam ziołowe tabletki Castagnus, mi pomógł
A5trid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując