Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wypadają!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-16, 18:40   #3120
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
też mam taką nadzieję, ale ból jest niesamowity.. a nigdy wcześniej mnie nic nie bolało.. najgorsze, że zmiany są nieodwracalne.. mam nadzieję, że zastrzyki i tym razem pomogą najgorsze, że nie są w ogóle refundowane. po☠☠☠any kraj i NFZ !#$@#%#$ płacę składki, a nic mi się nie należy.. zastanawiam się czy z czasem nie będę stawać do jakiejś komisji lekarskiej, bo póki co choroba w moim stadium jest dla polskiej służby zdrowia NIEULECZALNA


ja pierniczę.. co to kurde? dom opieki? czy jakaś inna fundacja?
siostra jest dorosła, samodzielna. kompletnie nie czaję zachowania Twojej mamy zamiast Ciebie wspierać, to jeszcze dołuje..
rzeczywiście - chyba jest zazdrosna...

choć z drugiej strony, moja też ma odpały - brat choruje to nad nim płacze.. ja dorobiłam się choroby, to na własne życzenie. mówię, że muszę wziąć zastrzyki, to zdziwienie że je wezmę.. nie kurde.. będę chodzić o kulach

co nabroiłaś?
Współczuję

Ona ma 29 lat, a matka chodzi z nią do UP listę podpisać, łazi z nią też do lekarza Z kobietą, która ma dziecko i jest mężatką matka chodzi wszędzie. Dzwonią do siebie po kilka razy dziennie, jak słyszę jak z nią rozmawia to mi się flaki przestawiają. Do mnie ciągle mówi z podniesionym tonem, a jej mało co w tyłek nie wejdzie. No i do mnie też jest nieczuła, jak miałam migreny to się jeszcze darła na mnie ze to od siedzenia przy komputerze siostra ma katar matka zabiera chrześnicę żeby jej nie męczyła, bo E. musi odpoczywać. Wiele, wiele by opowiadać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora