Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj jest nasze zadupie, czyli rozmowy o seksie i kupie :D OSK, cześć 103 :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-18, 20:14   #3370
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Tutaj jest nasze zadupie, czyli rozmowy o seksie i kupie :D OSK, cześć 103 :D

ja wpadłam się przywitac

dziewczyny zyję i mam się narazie dobrze powolutku zaczynam chodzić chciałam Wam podziękowac za wsparcie


ja tez czekam na tego jedynego, wiem już co to prawdziwe uczucie ale jezeli ktoś nie ma dla mnie czasu okłamuje mnie wymyśla i ciągle oszukuje to to nie ma sensu to my musimy byc dla kogoś numerem jeden ma za nami szaleć chcieć się spotykac i latać za nami

Kamcia i masz rację zacznij inwestować w siebie pamiętasz jak było Ci ciężko bo pracy nie moglas tyle znalesc, kasy nie mialas, aż w koncu szczesci się do Ciebie usmiechnęło ja też sobie postanowiłam że wyzdrowieje i zaczynam bardziej o siebie dbac znajdę prace bede powoli odkładać na dorosłe życie, lepsze ciuszki basen moze jakas silownia czy fitness jesteśmy silne baby i damy sobie radę

miłego wieczoru
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując