Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zarobić? - Problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 16:57   #6
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak zarobić? - Problem

Cytat:
Napisane przez kolorkowa Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam pewien kłopot. Chciałabym zarobić miesięcznie chociaż ok. 100 - 200 zł chociażby na dojazd do szkoły lub mieszkanie w internacie. Jeszcze się uczę mam 17 lat. Chciałaby jakoś zarobić. Szukałam ofert pisania tekstów na zamówienie, (bo mówią mi, że mam lkkie pióro) ale wszędzie wypłaty są na konto, którego ja niestety nie posiadam. Rodzice zapowiedzieli, że nieudostępnią mi swojego a mojego mi nie założą, bo to za dużo formalności. Chciałabym pisać takie teksty bo lubię to robić. Jednak czy przy założeniu konta dla młodych trzeba co miesiąc wpłacać daną sumę pienieniędzy jak to bywa w przypadku zwykłych kont?
Czy jeśli skończę 18 lat to co wtedy?
Proszę o pomoc i poradę.
Twoi rodzice muszą iść z Tobą do banku. To aż tyle formalności.
Poproś ich o założenie konta dla Ciebie, to jest naprawdę tylko 5 minut. Potrzebny jest tylko ich dowód i zgoda
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując