2012-11-26, 13:36
|
#2304
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
|
Dot.: Humorki mamy, sporo wcinamy, brzuszki już rosną-co będzie wiosną? Mamy V-VI 201
Cytat:
Napisane przez humpback
to jak sklep będzie gotowy, to prześlij mi proszę linka  bo takiego misia chcę bardzo, bardzo, bardzo 
|
na bank się pochwalę

Cytat:
Napisane przez anoxee
Pewnie, że to Twoja decyzja.  Chodzik tak naprawdę w niczym nie pomaga, oprócz zajęcia dziecka czymś, żeby mama mogła odpocząć. Taki mały cytat:
Chodzik, w żaden sposób nie przyspiesza umiejętności chodzenia i poruszania się oraz utrzymywania równowagi naszego dziecka – wręcz wpływa bardzo negatywnie na cały proces. Skutki używania chodzików mogą mieć wpływ na wadę postawy, skrzywienie kręgosłupa i uszkodzenie stawu biodrowego.
|
no właśnie, w momencie gdy świat wali Ci się na głowę, tż nie ma, dzwoni telefon, zupa kipi, praalka wylewa, ktos puka do drzwi a ty do tego przecięłaś sobie palec-wtedy go użyję.. faktycznie jako zajęcie dziecka w momencie gdy fizycznie nie mogę go pilnować-ale jak mówiłam, takich sytuacji jak najmniej, i przez te parenaście minut dziennie kręgosłup mu się nie wykrzywi 
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek
Cześć 
|
siemka
|
|
|