Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 20:44   #3617
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
w porównaniu z typowo świątecznymi bajkami jak "Ekspres polarny" czy "Rudolf czerwononosy renifer"naprawdę dużo słabsze
a już się ciszyłam, że nastroję się świątecznie
Pamiętam, ze odwlekałam ten ekspres polarny, aż ponownie był jakoś w tv puszczany i fktycznie dobry jak na nowoczesną produkcję, generalnie nie przepadam za formą komputerową filmów/bajek

Z wyjątkiem shrek, komputerowa bajka która sie rzeczywiście udała. Poza tym świąteczna wersja 'Pada Shrek" to też sympatyczny dodatek

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
6 grudnia mozna co nie co ozdobic juz. Ten czas przed Wigilią jest najlepszy, potem po Wigilii ja nie czuję już tej atmosfery
Podobnie, największy klimat jest w tym czasie oczekiwania, a w okolicach 6 grudnia to na maxa Po Bożym Narodzeniu już luz malina, zwykła zima

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Oto pocztówki które robi moja mama
Bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Obrazki rzadko kiedy mi się podobają, jestem fanką malarstwa i wolę takie obrazy
Zgadzam się ! Dlatego też, nawiązując do pocztówek, lubię gdy sa na nich takie 'malowane obrazki' a nie sztuczne grafiki nabierają fajnego charakteru
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora