Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-30, 11:58   #3784
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
yoolia - ale Gosia fajna, i jaaakie ma dluuugie włosy
dzieki, a wlosy to i tak z 10 cm podcięte

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ja też od razu pomyślałam, ze sie martce rodzina powiększy
a może już powiększyła

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Hubet też idzie do okulisty. Ja mu co roku robię komputerowe badanie wzroku i zawsze było idealnie, a teraz wyszło podejrzenie wady i mam się skonsultować z okulistą -wiec idziemy.
kciuki za wizytę, oby wszystko w porządku było


Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Yoolia absolutnie to nie rozmowa ani na sms, ani na tel. Powinna "prosto w twarz" powiedzieć co i jak. Podejrzewam, że skoro wczesniejszą wiadomość podała w formie sms-a to by jej nawet na rękę było rozmawiać, przez tel, ale to nie o to tu chodzi. Wcale Ci się nie dziwię, ze nie masz energii i chęci, bo taka niepewność jest najgorsza, bo niby kiedy człowiek stara się logicznie myśląc podjąć odpowiednie działania, ale jednocześnie skoro ostatniecznie nie padły jeszcze żadne słowa, to gdzieś wewnątrz nadal jest nadzieja, że moze wszystko rozejdzie się po kościach.
mam wrazenie że specjalnie tak zwleka, choć tez mam mieszane uczucia i nie wiem co mysleć bo z jednej strony to jest osoba, która mówi to co mysli, potrafi, bez skrupulów komuś napyskować (np babie z kontroli) ale też uczuciowa i przejmująca się i mam wrażenie, że nieraz nie mówi wprost tego co mysli, żeby komus przykrości nie sprawić, ale nawet jak któraś z nas cos źle zrobi to nie zwraca uwagi tak bezczelnie tylko czasem nawet obraca w zart, że nic sie nie stało, zeby sie nie przejmować. Tak więc glupia już jestem. Dobry psycholog by sie tu przydał...

apropo psychologa to ide jutro na wyklad z Dorotą Zawadzką
temet wykladu jak wychować lidera
może bedzie tez na temet jak poskromic lidera
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując