Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myśli dziewczyna o łysym chłopaku :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-30, 22:29   #29
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Co myśli dziewczyna o łysym chłopaku :)

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Nie, ok, zgadzam się.
Po prostu napiasałaś, że się tu na forum uwzieli na skinów i że wisi w powietrzu żal, że ktoś jest patriotą, a to zupełnie nie o to chodzi. Ja tylko chciałam zaznaczyc, ze zupełnie łysy look moze sie źle kojarzyc (ok, niech będzie, że przez stereotypy ) i że wybierając taką opcję wizerunkową można miec to na uwadze.
Może i można. Jednak mi, jak i pewnie wielu innym dziewczynom, bardziej podobają się łysi. Natomiast na futrzaków z dziwnymi fryzurami patrzę jak na nieporadnych życiowo chłopców. Zniewieściałych.
Są osoby (np. ja), które potrzebują twardego, męskiego faceta i dla mnie łysi tak właśnie wyglądają (oczywiście nie każdy kształt głowy pasuje do takiej "fryzury" ).

Wątek jest bez sensu.
Czy jak się ogolę na łyso to będą patrzeć na mnie jak na agresywnego skina?
No co za bzdura.

A jak mam długie to jestem metalem, a jak mam krótkie to lesbijką, a jak noszę dready to mam pchły i się nie myję.
Dużo kolczyków - ćpunka, tatuaże - kryminalista.

Ble ble ble.

Poza tym jak możemy określić czy będzie wyglądał dobrze jakiś łysy 21 latek, który nawet zdjęcia nie wkleił?
Nieważne jaką ma twarz, czy ma wielki brzuch piwny i krzywy nos. Może mieć nawet wąsy jak Wałęsa, ale jak będzie miał łysą pałę to będą patrzyli na niego jak na guru skinów. No i dobrze by było mieć ten brzuch piwny, bo skini tylko piwo piją i biją

Tak to właśnie wygląda. Temat jest mega o stereotypach i idiotyczny. Nie możemy stwierdzić czy autorowi pasuje łysa glaca czy nie. A jeśli pasuje to skąd te stwierdzenia, że kobiety będą go postrzegały jako agresywnego i się od niego odsuwały? Delikatne i wrażliwe fanki Britney pewnie tak. Mnie kręci taki wygląd. To zależy kto się autorowi podoba, jaki typ kobiet.

Albo pytanie czy dziewczyny w wieku 21 lat mogą być zainteresowane łysym chłopakiem Łysy nie znaczy stary czy chory, po prostu taką ma "fryzurę" i już. Masakra.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-11-30 o 22:31
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując