Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 18:28   #30
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Przepięknie ci w lokach, masz bardzo kobiecą urodę! Zastanawiam się, czy w przypadku tak dużej ilości włosów, do tego puszących się, nie powinnaś zacząć stosować olejku arganowego, ale TYLKO KOSMETYCZNEGO. Obciąża on nieco włosy, podkreśla ich naturalne układanie, podobno mniej się łamią, nie rozdwajają się końcówki. Ja zaczęłam używać niedawno oleju Maroccanoil, jest niesamowity, ale cena kosmetyków tej firmy w Polsce poraża (ok. 200 zł za butelkę). Można dostać taki olejek choćby na all, najważniejsze jednak, by posiadał certyfikaty i był w 100% czysty, bez domieszek. Na moich włosach sprawdza się fenomenalnie, a sama mam kręcone, puszące się, dość długie włosy. Spróbuj, a nóż pomoże

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
nie farbuj ! ja też miałam piękne gęste loki o naturalnym kolorze, teraz powracam po etapie farbowania, rozjaśniania i prostowania, przez farby moje włosy się przerzadziły, już nie wspomne o kondycji
nie niszcz sobie włosów
Ja także odnoszę wrażenie, że kondycja moich włosów, odkąd zaczęłam farbować, a robie to dość łagodnymi kosmetykami, się pogorszyła, nie w kwestii suchości, łamliwości, ale...wypadania. Odkąd zaczęłam farbować włosy, wypadają jak szalone. Moim zdaniem nie niszcz ich, jeśli masz tak ładny kolor i tak dużo pięknych loków. Nie warto! Twój naturalny kolor pasuje Ci.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując