Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 14:11   #4250
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Świetny pomysł! Zgapię to!
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Spoko!
to problem rozwiązany, dzięki dziewczyny

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To może i mi coś podsuniecie - ale z góry zakładam, cięzki orzech do zgryzienia

Mój TŻ - lat dwadzieścia kilka. Za książkami nie przepada, na wszelkie pytania o jakieś zapotrzebowania/upodobania odpowiada 'ja wszystko lubią/mi nic nie potrzeba'. I w sumie tak właśnie jest chyba - nie przywiązuje uwagi do szczegółów, do rzeczy materialnych, w pokoju ma wystrój raczej 'oszczędny'. Nie nosi męskiej biżuterii, poza łańcuszkiem ale ten już dostał. Nie interesuje się niczym konkretnym, jego jedyną pasją jest rolnictwo - wszelkie rzeczy z tym związane jak np. książki posiada, a przecież mu starteru dla cielaków nie kupię Słodycze je, ale w małej ilości, więc też zapewne żadną atrakcją dla niego nie są. Studiuje informatykę, ale wszelkie bajery do komputera ma. Kiedyś coś marudził, że plącze się w kable od słuchawek, dostał bezprzewodowe, ale użył ich chyba raz w życiu, więc też niewypał Wszelkie standarowe prezenty, jak perfumy, misie, durnostrojki już były. Też raczej bez wielkiego szału radości.
Krótko mówiąc, on nic nie chce, i praktycznie nic mu się nie przyda.
Nie mam zielonego pojęcia co mu dać. Liczę na Waszą nieograniczoną wyobraźnię, bo może myślę zbyt stereotypowo i gdzieś umykają mi jakies oryginalne rozwiązania
standardowy prezent, ale może portfel?
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora