Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomysły prezentów pod choinkę dla TŻtów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-07, 19:15   #59
kamsoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Wink Dot.: Pomysły prezentów pod choinkę dla TŻtów.

Cytat:
Napisane przez ciaMajdzia Pokaż wiadomość
maszynka fajny prezent, sama się swego czasu interesowałam. mi chodził po głowie jeszcze alkomat. ale to są takie prezenty gdzie trzeba co jakiś czas wymieniać pewne części, albo serwisować. a nie chcę kupić czegoś co potem dostarcza dodatkowych kosztów.

myslę że skoro wspominal o zegarku to to nie jest taki zly pomysl. moze jakis w sportowym stylu? to ze potem stwierdzil ze zgubi albo cos takiego to moze tylko po to, zebys przypadkiem nie wpadla na pomysl kupienia mu tego zegarka i wpedzania sie w koszty to taka luźna hipoteza ja np myslalam jeszcze nad ubraniami, koszulke Jego ulubionego zespolu.. ale to są spore pieniadze a jak tak patrze to ich jest po kilkanascie rodzajow i wez tu badz madra i wybierz odpowiednią a moze perfumy? calkiem drogi prezent, ale jak wiesz ze sie koncza to mozna kupic mniejsza butelke jakis markowych. moj TŻ zawsze lubil jeden zapach, ale kiedy nie poszedl kupic to zawsze akurat tego zapachu nie bylo taki mialam plan zeby je wyczaic w necie ale szukam i tak czegos lepszego. mi glupio dac perfumy bo On mi kupuje bez okazji, jak tylko mi sie konczy butelka

ja swojemu kiedys kupilam posciel, zawsze powtarzal ze kupi sobie posciel z logo swojej ukochanej druzyny pilkarskiej. to jak sie zdarzylo ze przez pewien czas mieszkalismy razem to jak chcialam uprac to musialam tak kombinowac zeby na wieczor byla sucha bo musial pod nia spac moze komus sie spodoba pomysl

no tak wlasnie myslalam nad tym pokerem bo czesto ze znajomymi grami, a tak naprawde nie mamy nic zeby to ulatwic. badziewne karty, zamiast zetonow drobniaki, ktore kumpel wzial z pracy a koszt nie jest jakis wygorowany.. do tego znalazlam fajne breloczki na allegro, z jednej strony marka samochodu a z drugiej grawer. ciekawie to wyglada, gdybys chciala spojrzec to pisz to wysle pw

W sumie masz rację, nie wzięłam pod uwagę tego że może mu przynieść koszty pod względem dalszego użytkowania itp.

No bardzo możliwe że tak, bo elementem mojego stroju zawsze jest zegarek, obojętnie jaki ale musi być. I kilka razy na ten temat rozmawialiśmy właśnie, zawsze to zaznaczał. Chyba się nad tym zastanowię by nie sprawić mu zegarka Tylko właśnie nie wiem czy kupić typowo sportowy... czy jakiś elegancki etc.
Hmmm koszulka dobry pomysł, tylko właśnie skoro jest tyle rodzajów to zawsze trudno wybrać, ale skoro tego samego zespołu, to sądzę że jaką byś nie kupiła i tak by się ucieszył Perfumy, możesz mu kupić ja np takiego prezentu nie uznaje to przereklamowane, chociaż zależy też dla kogo. Sama mam spory wybór perfum jestem dystrybutorem FM'u, i wiem co do czego. Cóż jeśli byś chciała mogłabym Ci polecić jakieś zapachy w całkiem fajnej cenie Pościel fajna sprawa, tylko widzisz Twój TŻ ma ulubioną drużynę, zespół... A mój? interesuje się tym, ale żeby czymś konkretnie tak bym wiedziała - NIE

Wyślij mi tą aukcję z tymi breloczkami, spojrzę sobie Może w końcu na coś się zdecyduje
kamsoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując