Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-28, 07:53   #23
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

[img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]
Ja trafiłam na cudowny salonik w Sosnowcu [img]icons/icon25.gif[/img] . Pani Ewa kończyła Szkołe Makijażu Profesjonalnego Sophie Lecomte, jest fantastyczną kosmetyczką i wizażystką ( musze się wybrać na dobranie palety kolorystycznej [img]icons/icon36.gif[/img] - chwilowo zbieram fundusze ). Ma doskonały zmysł plastyczny co przydaje się przy zdobieniu paznokci ( po prostu po wykonaniu rysunku nie mogę wyjść z zachwytu-mojemu mężowi też się to udziela [img]icons/icon29.gif[/img] ). Gabinecik jest mały przytulny nowatorsko i oryginalnie urządzony w ciepłej tonacji kolorystycznej. Pani Ewa świetnie wyczuwa mój nastrój jak mam ochote pogadać to troszkę plotkujemy, a jak nie to po prostu oddaje się relaksom a p.Ewa w skupieniu wykonuje kolejne etapy zabiegu.Ceny są przystępne za cały zabieg oczyszczanie + pielęgnacja + nawilżanie + maska na oczy =140 zł. Kosmetyki są dobrej jakosci - nie uczuliły mnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie - nie mam zaczerwienionej skóry ani w późniejszym czasie żadnych wyprysków. Polecam. Ja zawsze wychodze bardzo wypoczęta.I zawsze mogę poprosić o pomalowanie rzęs i brwi ( bez makijażu jakoś tak mi łyso ) nie narażając się na stukanie w zegarek że już późno i oglądanie skwaszonej minki. Ostatnio p.Ewa pzostawia mój tusz na rzęsach ( nie zmywa ) - dzięki czemu dobrze się czuje bo mam rzęski pomalowane tak jak lubie. Zachęcające jest to że p.Ewa jest bardzo zadbaną kobietą ( skoro potrafi TTAAAKK zadbać o siebie to o innych pewnie też - i to się sprawdza ). Mogę umówić się na wizytę telefonicznie. Naprawdę polecam - dla mnie osobiscie jest to salon kosmetyczny dożywotni - nie mam zamiaru go zmieniać ( 100 % satysfakcji ). Wizyty jakoś tak optymistycznie na mnie wpływają że po zabiegu czuje się bardzo zadbana a co za tym idzie atrakcyjna. P.Ewa ma dość dużo klientek więc lepiej umawiać się z wyprzedzeniem na zabieg który potrwa ok 2-3 godziny, czasami dłużej w zależności co wymyśle.
Jeszcze raz gorąco polecam (ja dojeżdzam z Katowic, a właściwie to mąż mnie zawozi - więc skoro się nie sprzeciwia to widzi efekty - tak myślę)
AGNIECHAH [img]icons/icon40.gif[/img]
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując