Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 16:18   #16
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
Kochana ta maść jest sterydowa, ona nie jest do pobudzenia włosów tylko leczenia m.in podrażnień Najprawdopodobniej fryzjerka spaliła Ci skórę i teraz trzeba ją leczyć, słuchaj się lekarza, nie stosuj nic więcej oprócz tej maści i postępuj wg wskazań lekarza! Odstaw Radical i wszelkie wcerki itp, bo zapewne zmniejszają działanie maści! Lekarz widocznie wiedział co robi

Własnie Pan doktor powiedzial, ze nie mam ani poparzen ani nic na skorze, dlatego niewiem po co ta masc. Wszyskie wcierki itd odstawilam.

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
Albo tabletki albo herbata, z suplementami trzeba uważać! przy Bio Silica też zażywaj wit B.
Osobiście polecam sypane zioła skrzyp+pokrzywa, tylko ważne aby je parzyć conajmniej 30 min.
Ok, czyli jak zaczelam brac to juz skoncze to opakowanie i dokupie witamine B a potem bede pic ziolka zamiast tabletek.


Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
Kochana a może Ty masz rozchwiane hormony po ciąży i karmieniu??? na Twoim miejscu zrobiłabym badania Odrosną, ale musisz się odżywiać zdrowo
Co do hormonow to watpie w to bo przed tym malowaniem mialam ladne wlosy, nie zniszczone mimo malowania. Tyle za rzadkie bo takie byly odkad pamietam.Teraz to rozjasnianie tak je zniszczylo i powyrywalo z przodu chyba z cebulkami bo nie mam nic, tylko gdzieniegdzie wlosek... (

Dziekuje za pomoc naprawde.
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując