Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fakty o nas samych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 19:27   #70
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Fakty o nas samych

1. Boję się aparatów fotograficznych i robienia zdjęć. Naprawdę - mam lęk przed robieniem zdjęć. I lęk przed ich późniejszym oglądaniem. Wszystko przez to, że jestem strasznie niefotogeniczna i brzydko wychodze na zdjęciach. Wstydze się prawie wszystkich moich zdjęć.
2. Uwielbiam mocno podkreślać oczy.
3. Mam obsesję na punkcie swojej skóry i włosów. Obsesyjnie myslę o tym, w jakim są stanie.
4. Nie lubię, kiedy ktoś patrzy na mnie z bardzo bliska - mam wtedy wrażenie, że widzi wszystkie moje niedoskonałości. Bardzo mnie to peszy.
5. Często miewam czarne myśli, róznego rodzaju doły, cześciej jestem smutna niż wesoła.
6. Jestem absolutnie uzależniona od mojej muzyki. Nie potrafię bez niej żyć. Jest dla mnie lekiem na czarne mysli, ale też nie zawsze.
7. Jestem słaba we flirtowaniu. Nie potrafię pokazać facetowi, że jestem nim zainteresowana.
8. Kiedy wychodzę z domu - nie zobaczysz mnie bez szminki na ustach.
9. Mam OKROPNEGO pecha w miłości. Zawsze jestem zauroczona/bujam się beznadziejnie, nie chodzi o to, ze bez wzajemności, bo tak nie jest, ale dlatego, że albo moje obiekty westchnień sa dla mnie niedostępne albo zajęte albo dzieli nas duża odległośc albo facet okazuje się dupkiem. Ot, całe moje życie miłosne.
10. Nigdy nie interesuja mnie faceci, którzy nie są mną zainteresowani. Nawet największy przystojniak świata mnie soba nie zainteresuje, jesli nie pokaże mi, ze ON jest mną zainteresowany.
11. Uwielbiam jesć fast foody i bardzo się tego wstydzę.
12. Nienawidzę mojego nosa i zbieram na jego operacje plastyczną.
13. Resztę pieniedzy wydaję w Sephorze. Jestem uzalezniona od kupowania kosmetyków.
14. Lubię gadac z facetami o seksie. Nawet bardzo. Faceci często pytają mnie, czy jestem nimfomanką. Oczywiście nie jestem, po prostu lubię duzo i szczegółowo o tym rozmawiać.
15. Mam strasznie słaba głowę do alkoholu. Po jednym piwie mogę zasnąc.
16. Chciałabym zrobic wiele rzeczy, ale moje lenistwo mnie przytłacza i ciągle stoję w miejscu.
17. Czasami podczas rozmowy trochę się zacinam. Mam bardzo nerwowe usposobienie i pewnie wynika to z tego.
18. Jestem zbyt dobra dla facetów. Nie potrafie się z nimi kłócić albo dac do zrozumienia, że coś mi się nie podoba, czyms mnie ranią. Wolę siedzieć cicho. Nie potrafię tego w sobie zmienić, a bardzo bym chciała.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując