Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fakty o nas samych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 20:46   #71
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Fakty o nas samych

ale sympatyczny wątek

1. nienawidzę (!) pić herbaty ze szklanki. Kubek musi być i już! Jeśli któryś z domowników zrobi mi herbatę w szklance, OD RAZU ją przelewam
2. znam na pamięć niemal wszystkie kwestie z "Króla Lwa", piosenki etc. Jest to moja miłość po wsze czasy, najpiękniejsza bajka ever i jedyna produkcja, która zawsze wzbudza we mnie łzy.
3. mam swoje ulubione miejsce w tramwaju, którym dojeżdżam na uczelnię (drugi przedział, prawa strona, trzecie krzesełko od środkowego wejścia )
4. kocham kabarety, uwielbiam rzucać różnymi hasełkami ze skeczów, doceniam gdy ktoś od razu je "łapie" i również mi odpowiada czymś zabawnym
5. lubię absurdalną "Modę na Suknię", z koleżanką jako jedyne z naszego wspólnego otoczenia się z tego śmiejemy
6. za żelki Haribo zrobię niemal wszystko!
7. uwielbiam palić sziszę i próbować różnego rodzaju melasy
8. kocham psy, w moim domu zawsze było zwierzę, traktowane jak pełnoprawny członek rodziny
9. mam słabość do wysokich brunetów (a takich, co mają dodatkowo lekko umięśnione, żylaste ręce to... ochhhhhhhh )
10. ... ale jestem beznadziejna, jeśli chodzi o związki i ogółem, relacje damsko-męskie
11. nie lubię dzieci, aczkolwiek swoją chrześnicę stawiam na 1 miejscu i jestem zafascynowana tym małym człowieczkiem
12. lubię obracać się w międzynarodowym towarzystwie, poznawać ludzi z różnych miejsc świata, a następnie utrzymywać z nimi fajne kontakty - sprawia mi to mega frajdę
13. z lekkością tworzę różne wiersze, z reguły zabawne i opisujące "przywary" moich znajomych co jest dziwne, bo nie mam za grosz uzdolnień artystycznych/manualnych w innych kierunkach, a moja wyobraźnia przestrzenna woła o pomstę do nieba! (dlatego też nienawidziłam rysunku technicznego na studiach )
14. uwielbiam moje domowe dresiwo po przyjściu do domu zawsze się przebieram.
15. jestem okropnie wrażliwa na ból i różne dolegliwości, moja matka uważa mnie za hipochondryczkę a znajomi się ze mnie niekiedy śmieją przez to
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując