Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fakty o nas samych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-15, 09:06   #78
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fakty o nas samych

1) potrafię językiem wykonywać akrobacje skręcać go w lewo i w prawo- nie znam nikogo kto tak potrafi
2) nie umiem pływać
3) lubię literaturę grozy połączoną z lekką erotyką
4) jestem bardzo uczuciowa i zmysłowa
5) pragnę mieć dwójkę dzieci
6) zawsze myślę i wypowiadam się w sposób obiektywny, nie potrafię słodzić
7) jestem racjonalistką i tradycjonalistą
8) lubię kawę inkę z mlekiem i cukrem, zwykła kawę sypaną piję bez dodatków
9) uwielbiam szampana innym alkoholem również nie pogardzę
10) nie lubię ludzi fałszywych, zaborczych, jeśli ktoś mnie oszuka jest skreślony
11) widząc czy oglądając tv gdzie kobieta robi z siebie kretynkę wstydzę się za nią
12) w chwili obecnej reaguję paniką na ciężarne kobiety (w 3 miesiącu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania macicy, ciąża długo oczekiwana)
13) nie jestem maniaczką butów, torebek itp, mam kilka par czy sztuk i więcej mi do szczęścia nie potrzeba
14) doceniam zdrowie w każdym calu, kiedy zaczęłam się "sypać" dopiero zrozumiałam jakie to ważne
15) kocham męża i nie widzę świata po za nim (to powinno być na pierwszym miejscu )
16) przez 99% dni w roku noszę ze sobą składaną parasolkę w torbie, w razie "w" gdyby miała być zmiana pogody
17) nienawidzę swoich włosów po deszczu- zaczynają się kręcić, puszyć i całe moje ranne modelowanie idzie na marne
18) w zimie nie nosze czapki, kaptur ostatecznie, ale to musi być naprawdę jaka zawierucha czy śnieżyca.
19) nie palę papierosów
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2012-12-15 o 09:08
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując