Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suits "W garniturach" :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 11:21   #12
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Powodzenia Też myślałam o prawie, ale to chyba jednak nie dla mnie. Te wszystkie formułki, sformułowania Z resztą, bardzo chcę wyjechać, także jak już miałabym je studiować, to gdzieś zagranicą, no a w ogóle ogarnąć to wszystko po angielsku - masakra!

Fajnie by było...

A ja właśnie się obawiam, że nigdy się nie spikną, że zawsze będą tylko na stopie przyjacielskiej, choć w 2x05 byli boscy. Jeszcze ta piosenka "That Home" na końcu - moje darveyowskie serce rozpadło się na kawałki
Mogliby, fajnie się ich ogląda

Ciekawie by było, ale nie sądzę, by Jessica na to poszła Tak aprop, moja mina przy naćpanym Harveyu - Bezcenna. A "Breaking Bad" niestety nie oglądam. Miałam się za to wziąc, ale stwierdziłam, że to nie moje klimaty. Wolę sitcomy i takie coś w stylu "Suits" albo "Chirurgów", choc z tych ostatnich też ostatnio zrezygnowałam.

A jeszcze, jak grała prawdziwa żona Gabriela Machta, to szoku doznałam. Ona ma 40 lat. Sprawdziłam na wiki i jestem w szoku. Myślałam, że 36 to max. To samo aktorka, grająca Donnę. Ach, oni to się prezentują bezbłędnie
A cóż to ona za rólkę miała? Nie dotarłam do info, że jego żona była w Suits

Ja zawsze mówię, że prawnicy są dobrze zakonserwowani w każdym wieku

Na temat Mike'a, to uważam, że pasowali do siebie z Jenny. Rachel niezbyt lubię, chociaż chciałabym być w researchu tak dobra jak ona Niemniej jednak było mi strasznie przykro podczas zakończenia s02, kiedy zobaczyła Mike'a i tę zamężną laskę. Tak to się nie robi nikomu.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując