Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-26, 19:54   #63
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
PCOS może zwiększać ryzyko poronienia, ale niekoniecznie, tego nie da się przewidzieć
Aha ,to niedobrze ja gdzieś czytałam,że podobno nie ma to wpływu na przebieg ciąży ,jedynie trudno jest w nią zajść przez brak owulacji,lub bardzo rzadko występujące owulacje jedynie niedoczynność lub hiperprol. które często trzymają się "W kupie" przy PCOS mogą nabroić... zostanę może przy tej myśli
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Co do wcześniejszego Twojego pytania, to wg mnie jeśli ustabilizujesz pracę tarczycy, możesz jak najbardziej zacząć starania o dziecko, ale to tylko moje zdanie Z tym ciążowym leczeniem PCOS, to chodzi o to, że zaleca się je kobietom, którym nie udaje się zajść w ciążę przez dłuższy czas. Natomiast nie u każdej kobiety z PCOS (choć u większości niestety) leczenie w kierunku ciąży jest konieczne. Niektórym kobietom udaje się zajść w ciążę bez leczenia, więc oby i Tobie się udało
Mam nadzieję,że tak będzie no wlasnie dzisiaj dostałam okres,spóźnił się tylko 6 dni ,więc i tak spoko bo nie przyjmuje żadnych tabletek póki co
Cytat:
Napisane przez marma53 Pokaż wiadomość
jeśli to było o mnie, to ja nie mam PCOS, tylko czekam w kolejce do endokrynologa i na wyniki badań hormonów pod kątem nadczynności tarczycy, ale z okresem mam ogromne problemy - miałam w styczniu jeden, w lipcu jeden, w sierpniu dwa, we wrześniu dwa, i teraz w grudniu dopiero dostałam i to jeszcze takie półtoradniowe..
Ojejjjjjjj ! to te okresy naprawdę straszne ja mam spóźnienia zazwyczaj do tygodnia,czasem zdarzy się okazyjnie że trochę się to przeciąga,ale no 2 tygodnie to już jest max -maxów biorąc pod uwagę,że ja mma bardzoooooo stresujące życie to i tak spoko

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Zaczynam dziś leczenie tabl. anty.
Makabra też mnie to chyba niestety będzie czekało,bo jeszscze nie byłam u ginki z wynikami choć łudze się,że Ona stwierdzi,że to jednak nie PCOS tylko zaburzenia wywołane przez tarczyce co jest mało prawdopodobne .
Dziewczyny a jak w obrazie usg było widać ,że jestem w trakcie owulacji i płyn w zatoce Dauglasa,to oznacza ze owulacja była "owocna" że tak powiem?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2012-12-26 o 19:55
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując