Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-04, 20:22   #767
katherine271
Raczkowanie
 
Avatar katherine271
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 228
Dot.: W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.6

Odwaliłam dziś kawał dobrej roboty jeśli chodzi o ciuszki dla dziecka, wreszcie przejrzałam co mam w piwnicy i w zasadzie stwierdzam że zero zakupów jeśli chodzi o ciuszki, dopiero po porodzie co będzie trzeba ewentualnie. Córka miała byc chłopcem więc kupowałam neutralnie bo pewna nie byłam także wszystko na start mam neutralne i dla chłopca i dziewczynki może być kupiłam dzis w lumpie jeszcze kilka body na krótki rękaw bo tego nie miałam prawie wcale i z głowy.
Właśnie pierze pierwsza pralka.
A mam:
body kr rękaw- po 5 sztuk na 0-3 miesiąca; 3-6; 6-9
body długi rękaw- 8 sztuk rozmiar 62; 3 sztuki rozmiar 68
śpiochy- 6 sztuk rozmiar 62; 1 rozmiar 74

tu przerwę bo jeśli mogę doradzić body jest najlepsze dla noworodka. Zeby nie było problemy z bioderkami nalezy utrzymywac szeroki rozstaw nóżek, pielucha i na nią tetrowa nawet i body to świetnie trzyma. A, i ja nie kupowałabym z zapięciami na brzuszku z boku bo jak dziecko lezy na brzuszku moze to przeszkadzać, sama bym nie chciała a normalne body przez głowe naprawde nieźle się ubiera

dalej mam:
pajace- 6 sztuk rozmiar 62, 2 sztuki większe
kaftaniki- 11 sztuk 62-68
koszulki krótki rękaw- 3
body bez rękawów- 3x62; 2x68
bawełniane spodenki- 5 par
kurtka dzinsowa- 3 miesiące
dzinsowe rampersy- 3x 3-6 miesięcy
skarpetki- 8
czapeczki-10

To wszystko uniwersalne, a jak bedzie dziewczynka pełno mam jeszcze rzeczy typowo dla dziewczynki, połowy nawet nie założę, wiem z doświadczenia, lepiej nie kupować dużo a praktyka pokaże co się najlepiej sprawdza. Ja kupiłam tylko te body na krótki rękaw bo miałam 2 sztuki i to duże a to wiem że mi najbardziej będzie schodziło.

idę wywiesić pierwszą pralkę, rozkminiłam też temat pieluszek wielorazowych, co ile i jakie i dla zainteresowanych wpiszę mój plan i rozpiskę, już kilka pieluszek mam w domu
katherine271 jest offline Zgłoś do moderatora