Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 15:11   #1721
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Moja kolekcja perfum - część VI

Postanowiłam się zaktualizować zdjęcia robione na prześcieradle , bo nie miałam innego białego tła
1.Kwiatowce
Rumeur , Belle d'Opium , Amarige , Extravagance d'Amarige , Extravagance d'Amarige Les Parfum Mythiques , Elie Saab , Theorema Leggero Summer , Chloe Intense , L'Eau de Chloe , Chloe edp

2.Świeżakozieleniaki
Nature ph , Ode a'la Vie , Image , Woman , Jardin de Kerylos , Aqua di Gio , Un Matin d'Orage , Rain , Wet Garden , Geranium

3.Niepasujące nigdzie
Black Russian , Marusia , Nikita , Dune , Byzance , Angel le Gout , Angel Rose , Angel likierowy , Angel Violet , A*men skórzany , Halston , Bois des Illes , Bottega Veneta , Anglomania , BlackX L'Excess ph , Ombre Rose , Noir de Noir , Etra

4.Przyprawowo-drzewiaste korzenniaki

Vanille Noire , Opium edp , Kokon , T4T , Safran Troublant , Must , Botrytis , Aotomne Micaleff , Smoki edp , edt , ekstrakt , Nature Millenaire pf i ph , Theorema Leggero , Słoń , przez pomyłkę Bal a Versailles , Bal d'Afrique , Basile Basile edt , London ph , Pumpkin Pie , Diptyque L'Eau , Tam Dao , Esprit du Tigre

5.Skóry , ambry , kadzidła

Idole edp i Paczula SMN przez pomyłkę - należą do poprzedniej kategorii , Cuir de Lancome , Dzing , Loewe7 , Ambre Molinard , Ambre Russe , Calypso Ambre , Voile d'Ambre , Szpilkówna , Labdanum , Padparascha , Avignon , Kyoto , La fumee

6.S - Starocie , Szypry , Śmierdziele
górne piętro :
-Dior : Miss Dior stara edt , Eau Fraiche Les Creations de Monsieur Dior , Diorella
-Guerlain : Jicky edp , Mitsouko edp i edt , Shalimar edp
-Estee Lauder : Youth Dew , Alliage , White Linen , Azuree , Cinnabar
-Caron : Fleurs de Rocaille , Pour Une Femme

dolne piętro :
Rumba , Paloma Picasso edp , La Nuit , Femme , Madame Rochas , Aromatisc Elixir , Habanita , Silences , Chanel 5 edp , Diva , Safari , Cabochard , Niki de Saint -Phalle , Bal a Versailles , Arpege , Nohiba , Miss Balmain , Jolie Madame , Balmain de Balmain , Chypre d'Orient Molinard , z tyłu Soir de Lune

7.Próbki i miniaturki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flaszki a.jpg (49,9 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flaszki b.jpg (46,1 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flaszki c.jpg (37,6 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flaszki d.jpg (41,5 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flaszki e.jpg (46,7 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flaszki f.jpg (76,9 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reszta.jpg (52,3 KB, 230 załadowań)
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2013-03-27 o 09:45
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując