Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprzęty i akcesoria do ćwiczeń z Biedronki i Lidla
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 20:06   #14
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Sprzęty i akcesoria do ćwiczeń z Biedronki i Lidla

Hmmm niech pomyślę co ja mam z tych sklepów ....
- ciężarki na ręce (0,5kg) i nogi (1,5kg) które kupiłam kiedyś w biedronce na wyprzedarzy - cały zestaw z 5 złotych
- stopki z lidla z ostatniej promocji 12zł za 3 pary, rewelacyjne!, mięciutkie wygodne i szybkoschnące.
- getry - ocieplacze - na kostki tez z ostatniej promocji lidla za 8zł. Są ok, szału nie ma
- kupiłam też w biedronce torbę fitness za 24,99zł bo urzekł mnie suwak w kolorze fioletu czekam aż przestanie śmierdzieć chińskimi trampkami, dopiero wtedy będzie zdatna do użytki
- lidl - 2 x top sportowy za 24,99 ładne , fajny materiał , ale bardzo duża rozmiarówka , kupiłam "s" a są jak "l"
- stabilizator na kostke z lidla za 14,99zł, jesli ktoś potrzebuje to polecam, jest atestowany, ma status wyrobu medycznego, w przeciwieństwie do wszelkich opasek tego typu z biedronki ...
- aa no i na koniec moje KWC a mianowicie - RĘCZNIKI FITNESS z biedronki dwie szt za 24,99, mały noszę na fitness, a dużego używam na razie normalnie do kąpieli, w perspektywie ma być na różne wyjazdy bo po spakowaniu mieści się dosłownie w takim małym woreczku jak na kanapki jestem kompletnie zaskoczona jak doskonale sobie radzi z mokrymi włosami, wchłania wodę lepiej niż zwykły ręcznik, a do tego po godzinie jest suchy. POLECAM

Goldika kupiłaś pulsometr??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (63,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (46,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f3.jpg (34,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4.jpg (33,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5.jpg (41,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f6.jpg (42,3 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-02-23 o 20:33
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując