Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To już nie sen, to nie są żarty, nasz sezon ślubny oficjalnie otwarty! PM 2013 cz. 37
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-16, 16:15   #1034
dziubdziubek88
Wtajemniczenie
 
Avatar dziubdziubek88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 350
Dot.: To już nie sen, to nie są żarty, nasz sezon ślubny oficjalnie otwarty! PM 2013

NIEDZIELA 13.01.2013

Poprawiny zaczęły się o 17 i trwały do 00.30 DJ był za☠☠☠isty....goście bawili się długo, a ja po pierwszym tancu już miałam płaskie buty

Na poprawinach zrobilismy się z Tżet i z naszymi przyjaciółmi troche....no ale trzeba było opić zamążpójście


Nie wiem co Wam moge jeszcez napisać.....pytajcie jak coś chcecie wiedzieć....zdjęcia miałam Wam dziś wrzucić ale zdjęcia mam na swoim kompie a ja pracuje aktualnie na kompie MĘŻA Dziwnie to brzmi....ale prędziej do tego się przyzwyczaję niż do Teścia powiem tato, dlatego narazie mówię mu na TY....tym bardziej ze od tygodnia już nas molestuje, ze on chce wnuków

Aha jeszcze jedno jak któras nie chciała miec kamerzysty warto się nad tym jeszcze raz zastanowić....bo naprawdę mało co z wesela pamiętam a poza lampką szampana nic nie wypiliśmy...ale to bardzo szybko mija
__________________
Razem od 8.07.2009 r.
Powiedziałam TAK 3.11.2011 r.
Nasz Ślub 12.01.2013 r.
dziubdziubek88 jest offline Zgłoś do moderatora