Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 08:58   #4548
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A w ogóle to dzisiaj rano wywaliłam do kosza puste opakowanie po podkładzie True Match. Myślałam że mam go sporo więcej, a tu kolejnej buetelczki nie ma w zapasach.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A propos pielęgnacji twarzy, dziś wyczytałam w artykule o olejkach na Wizażu, że powinno się je stosować na krem, a nie pod, jako ostatni etap pielęgnacji. Ja wczoraj nałożyłam pod, jak serum... Ale wypróbuję w odwróconej kolejności, skoro tak niby byłoby prawidłowo.
A to ciekawe, muszę dzisiaj tak spróbować. Ja używałam do tej pory pod krem, tak samo jak Ty.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie złote i ciepłe odcienie zupełnie się nie sprawdzają... A ciepłe brązy to już katastrofa.
No ja mam ciut inny typ urody niż Ty czy sleepy ja z kolei nie mogę używać niebieskich ani różowych cieni bo wyglądam jak pani z leśnego pobocza.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że z głosowaniu na letnie OS wygrał ananas i kaktus - szkoda, że nie Wild Berries
Szkoda że nie Wild Berries ale może chociaż na ananasa się skuszę.

W ogóle dzisiaj otwieram ostatni żel pod prysznic z zapasów, czas iść na zakupy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora