Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 09:08   #4549
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pamiętam, że z takich paletek w odcieniach nude podobała mi się piątka Diora Incognito (tylko nie jestem pewna, czy wszystkie odcienie były w niej chłodne), trójka ze Smashboxa Filter ma też takie odcienie, jak wymieniłaś. Piekna jest też Chanel Prelude. Tylko musiałabyś sprawdzić, czy tonacja Ci odpowiada w stu procentach. Akurat te marki mogę z czystym sumieniem polecić, mam co prawda inne wersje kolorów (z Chanel akurat zbliżoną, wycofaną już Beige Velours), ale bardzo je lubię.
Nie wiem tylko, czy taki przedział cenowy Cię interesuje...
o tak, Prelude jest fantastyczną paletką uwielbiam w niej każdy kolor
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Ciebie i za em, dacie radę dziewczyny!
na pewno się przydadzą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To tak jak ja Przy ostatnich zakupach dostałam do przetestowania maseczkę Clinique Moisture Surge Overnight, obawiam się, że mi się spodoba

Wyczytałam, że z głosowaniu na letnie OS wygrał ananas i kaktus - szkoda, że nie Wild Berries
widziałam tę maseczkę w nowościach pielęgnacyjnych, też wydała mi się fajna a Ty już próbowałaś?

TŻ mi mówił, szkoda.. coś czuję, że ananas, jak zwykle w kosmetykach, będzie bardzo chemiczny - chociaż wolałabym się mylić (czemu nie mogą wejść wszystkie )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora