Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 10:59   #1438
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

[1=be257fbd309f063d0b46a46 a8a3513ba0f4b3308_684a0a7 a57592;38863320]Wiesz, mam taką grę, gdzie mam mnóstwo ćwiczeń i kilka rodzajów tańców. Mam latino dance, arabian move, zumbę i hip-hip. Zumba jakoś mi się nie podoba, ale arabian move ubóstwiam!
Muszę się znów zebrać, ale to tak ciężko...



hura, hura, hura

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



to dużo nie zdało

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------


Witam
No niestety... Ja miałam w tym tyg pierwszy telefon od sierpnia! Ale tłumaczę sobie, że to dlatego, że pracuję i pracodawcy nie chcą "czekać"
Inwestuj w siebie jak masz czas i parę gorsza, to zawsze nowa wiedza, którą potem można wykorzystać.

Wstałam po 10
Zrobiłam naleśniki... Pycha! Idę z mężem do pracy, bo samemu mu się nie chce, a ma coś do roboty dużego, to mu pomogę:D[/QUOTE]

To się nazywa być "człowiekiem pracy"
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora