2013-01-27, 11:22
|
#91
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
|
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III
Cytat:
Napisane przez caarolaaa
Hej 
jestem właśnie na etapie zbierania sił do nauki, ale jak widać kiepsko mi to idzie, skoro siedzę na wizażu 
Tak sobie przeglądałam różne blogi i strony i zaczął podobać mi się styl militarny  początkowo byłam bardzo na nie, ale znalazłam kilka fajnych zestawów, w których "army style" jest umiarkowany. Wrzucam kilka zdjęć, gdzie moro łączy się z klasyką i jestem ciekawa Waszego zdania 
|
Moro kompletnie mi się nie podoba, nie wiem dlaczego, po prostu. Ale chcę na wisonę kupić sobie takie spodnie: http://img.szafa.pl/ubrania/0/012926...ki-damskie.jpg , ale zastanawiam się czy to nie moja chęć na nie nie wynika z tego trendu 'militarnego' i boję się, że to będzie zakup jednosezonowy.
Cytat:
Napisane przez Mariah
Ciąg dalszy zestawów, do których pasują czerwone buty
|
Teraz na pewno muszę kupić sobie coś czerwonego, bo mam same szarości i pastele w szafie. No i czerń, która nie jest praktyczna.
---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------
Cytat:
Napisane przez naciulatko
A na jaki kierunek chcesz iść? To piękny czas, kiedy można wybrać kierunek 
|
Zastanawiam się nad weterynarią, ewentualnie kosmetologia, albo dietetyka.
|
|
|