2013-01-28, 08:29
|
#2495
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
|
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.3
Nadrobiłam was do 82 strony tylko, ale:
Cytat:
Napisane przez Margosia__
|
Wózek jak najbardziej w moim stylu, może kolor inny, ale znajdź mi takie z 4 dużymi kołami + skrętne 
Cytat:
Napisane przez Margosia__
Kolory jeszcze są z czarnym
Dzisiaj dostaliśmy od teściowej worek ciuszków od jakiejś jej znajomej, a że znajoma ma 2 córki to większość jest różowa... (Mówiłam, że nienawidzę różu?  )
I powiedziałam, że szkoda, że różowe- w razie czego dla chłopca się nie nada to argument jest taki, że róż pasuje do wózka  I dla niej słodko wyglądają chłopcy w różowym 
|
Wierz mi, że ciężko ubrać córkę bez różu. W sklepach ogólnie dla chłopców brąz i granat, a dla dziewczynek róż i fiolet. Ostatnio w Lidlu kupiłam jej dwie bluzeczki z kolekcji chłopięcej bo były granatowe i bardzo ładne, a dla dziewczynek oczywiście różowe. Mam już dosyć tego koloru no ale nie będzie cały czas w białym chodziła Ciotka mnie trochę ratuje jak co roku jedzie do Kanady i obkupuje mnie w ciuszki. Tam mają całą paletę kolorów i wcale nie stawiają na róż.
Cytat:
Napisane przez katarzynkajg
Ja też namiętnie oglądałam Palome, Zbuntowanego anioła , Alvaro, Fiorella  (tak się ten serial nazywał),  jakie to były żenujące seriale a ja sie wtedy nimi fascynowałam 
|
Ja uwielbiałam Zbuntowanego W liceum wszystkie się emocjonaowałyśmy i codziennie o tym gadałyśmy 
Cytat:
Napisane przez Margosia__
|
Ja idę tylko po zwolnienie. Boję się tylko drogi bo mam jakieś 20 km przez pola a ślizko jest
|
|
|