Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-03, 15:42   #4973
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Oj jak mnie tu dawno nie było

Cytat:
Napisane przez Trolle Pokaż wiadomość
Siema Nasza Rodzino Trollowa
Jak już zapewne część z Pań wie, nasza przygoda z Trollbeads dobiegła końca
Chciałybyśmy gorąco podziękować Wam za tą cudowną przygodę z Trollami, i za możliwość poznania grona tak wspaniałych osób!

Chciałybyśmy zorganizować małe spotkanie pożegnalne na jaką kawę czy piwko :P Co Wy na to? Kiedy macie czas!

Pozdrawiamy,
Smutne Byłe Trolle

A. & J.


P.S . jak macie ochotę nam dawać prezenty na pożegnanie to mile widziane złoto
Smutno się to czyta Również dziękuję Wam za przemiłą obsługę i super atmosferę na stoisku Co prawda dawno mnie u Was nie było, ale mimo wszystko każda wizyta na stoisku dzięki Wam była dla mnie przyjemnością Szkoda, że tak to się skończyło

aliena
szalejesz z tymi kompozycjami

bluesky49 faktycznie masz bladziutko, ale mi się to nawet podoba Ja bym teraz poszła albo w jakieś ciemniejsze kolorki albo dalej pociągnęła pastele (np. dodając jakieś błękitne korale albo fioletowe)

W ogóle wszystkie Wasze nowości są śliczne dziewczyny

A co do nowej kolekcji Trollbeads to mnie jakoś nic szczególnie nie porwało A ten kurczak to jakiś żart W ogóle chyba mi trochę miłość do Trolli i Pandory przeszła na obecną chwilę... No ale może kiedyś powróci
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora