Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka z trądzikiem! Moje spostrzeżenia i dalsze problemy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-03, 20:06   #154
cytrynnnka
Raczkowanie
 
Avatar cytrynnnka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z wielkopolski
Wiadomości: 41
GG do cytrynnnka
Dot.: Moja walka z trądzikiem! Moje spostrzeżenia i dalsze problemy...

Rashette czy wiesz co tu sie będzie działo jak powstawiamy fotki naszych twarzy w sumie to przynzma się Wam, że ja raz na 2 tygodnie robię sobię fotkę rano zaraz po myciu twarzy i w ten sposób porównuje z innymi zdjęciami czy jest lepiej czy gorzej. Wolę porównywać zdjęcia bo z obserwacji codziennej tyle się nie wywnioskuje.
Loonita miałam napisać o Humektanie. Wytrzymałam z nim tylko tydzień.... Powyskakiwały mi po nim syfy najpierw 2 na brodzie i cos na czole. Wcale się to nie goiło, i pojawiały się nowe wypryski jakby "symetrycznie"... Odstawiłam go w czwartek i juz widzę poprawę. Nic nowego nie wyszło a tamte wypryski się juz goją. Co prawda, fajnie się wchłaniał, nie jest tłusty ale co z tego. Z armagedonem na twarzy nie będę paradować, zwłaszcza, że zaczęłam nową pracę i muszę jakoś wyglądać.
Mangoo123 ja jakis czas temu stosowałam tabletki z cynkiem przez 2 miesiące i efektów nie było. Od grudnia zaczęłam jeść cynk w postaci pestek dyni i też efektów nie widzę
cytrynnnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując