Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-04, 10:33   #2821
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
Co za zuchwały prosiak!
Ale to świetnie, widzisz, a tak się bałaś, że się nie oswoi, a tymczasem tak szybko pierwsze postępy widać.
mega zuchwalec! tak sie wydarła ze szoookk

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No to w takim razie reszta już zależy tylko od Ciebie Życzę Ci żeby się zaczęło w tej sferze związku układać
oj wiem,ale musze przestać sie tym przejmować tylko działać na luzie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja powiem tak: skoro jest czas na to żeby siedzieć na fb, albo na wizażu, to jest i czas na ćwiczenia Gorzej z chęciami
pfff ja siedze w pracy na wizazu a jak w domu jestem to na chwilę zajrzę

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no własnie tak to jest ze każdemu inaczej ta waga pasuje

w sumie zrzuciłam 33kg bo jak szłam do porodu to wazyłam 97kg i nawet pielegniarki sie smiały ze mnie gdzie ja to mam że chyba kości tyle wazą

najmniej ważyłam 57kg w 8klasie a w średniej juz 62,64 i zawsze byłam szczupła w pasie ,ręcę , ale mam uda takie rozbudowane od uprawiania lekkoatletyki i przez to tez wydaje się gruba w dolnej parti ciała teraz jak schudłam to normalnie az mi obojczyki sterczą
to ogromna różnica w wadze no widzisz w takim razie masz taka budowę ciała, a najważniejsze czuć sie dobrze w swoim ciałku

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czekolada? Toż to batonik jest
a jak

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ale fajna świnia, oswaja się


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ogólnie, ale na tych fotkach jakoś ładniej niż zwykle: http://www.pudelek.pl/artykul/52348/...model_zdjecia/ Anja
tutaj ładnie wygląda

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej ja zaraz lecę na egzamin ostatni chyba,że jeszcze poprawki mnie czekają

Kotka fajnie,że świnka się oswaja ale co do tej kupy, to u mnie po 30 min latania na podłodze świnek TŻ zebrał jakieś 20 kup one robią ich sporo, a nie jedną . A kwikają cały czas u mnie to się nasila jak otwieram lodówkę

TŻ zadzwonił,że jechał do pracy, a gościowi na przeciw wybiegła sarna, to zjechał tak,że uderzył w nasze auto i uciekł a ten jechał i go gonił zamiast spisać nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogonił, a my mamy cały wgnieciony bok
no dużo kup bylo tylko sie określiłam ze kupa jako jedno słowo
u nas też sarenki wyskakują biedactwa ehh szkoda zwierzątka


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
No widzisz, Tośka już się do ciebie przyzwyczaja. Jeszcze trochę i sama będzie się do ciebie pchała

To jedyne co możesz zrobić, i musisz, to porozmawiać z TŻ. I to poważnie. Zakazać mu inicjacji, niech da Ci zatęsknić. Musicie przecież coś z tym zrobić, bo w końcu całkiem się od siebie odsuniecie.
zobaczymy co będzie
zakazuje, ale on nie umie sie posłuchać tak go do mnie ciągnie ,on ma obsejse na moim punkcie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora