Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 09:52   #3207
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Emilia ja przekonałam się, że tak powiem "na własnej skórze" Jak już ci wcześniej pisałam fryzjerka nakładała mi rozjaśniacz- zmywała, nakładała jakąś tam maseczkę i po wysuszeniu nakładała farbę Po rozjaśniaczu miałam żółtego kurczaka, ale farba wychodziła w zimnym odcieniu. Do czasu Pomijam, że ten zimny kolor wypłukiwał się i żółkły z czasem, ale przy kolejnym farbowaniu nałożyła mi jakiś kolor z 8poziomu - miał być jasny, ale nie platynowy I niestety nie udało się U fryzjera było jeszcze ok - bo coś mi tam nałożyła, ale jak umyłam raz, drugi, trzeci to się zaczął robić koszmarek Poszukałam w necie i się dowiedziałam, że nie każdą farbę można dawać na rozjaśnione włosy. Niemożliwe żeby fryzjerka tego nie wiedziała
Dopytasz bunny, jak się pojawi Bo szczerze mówiąc to sama nie wiem dlaczego tak się to farbowanie nie udało
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 juz jasniej ci nei zrobi na tych rudych koncach... to to ruszylby ci tylko rozjasniacz.
dobry blond kolor mozesz uzyskac tylko na odrostach.
oczywiscie mozesz tonowac to joanna.

niemniej z odrostami dalej bedzie klopot bo chcesz platyne, wieec ze sklepowek jeszcze mozesz probowac palette n12, garnier 111. jesli nei dadza rady to palette skandynawski 100 albo e20- ale on ma ciutke rozjasniacza juz i bedzie bardzo jasno ale moze byc zoltawo..

jesli nie- no to rozjasniacz i potem tonowanie jakas lekka farba.

mam nadzieje ze jak kladlas farbe to na wlosach nie mialas oleju/oliwki itp?
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hejka

Emila pokaż foto po tych pasemkach
Aniu witam w klubie Moje włosy w bobie też się tak układają Jesteś zadowolona z obcięcia?
Czekoladowoo w sumie nie wiem czy te Allwaves są takie rewelacyjne Po alfie mam lepsze włosy- nie mówię o kolorze, a o kondycji włosów
Agata fajne te blondy Mnie niestety w takim całkiem białym jest brzydko I to żółknięcie
Zdjęcie wrzuciłam dosłownie wczoraj, więc parę stron do tyłu są.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To jest tak-im jasniejsze wlosy tym droga bardziej kreta do jasnego ladnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieć jasniejsze, nic wiecej.
Masz jasne-tu już odcień zaczyna się liczyć. I drazysz drazysz, zazwyczaj przy tym niszczysz wlosy, nie da sie inaczej.
Kiedy osiagasz upragmiony odcien-zazwyczaj ogarniasz się że masz zniszczone wlosy.
Cudujesz wiec z odżywkami olejami-czesto od tego wlosy żółkną.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozkładasz ręce-taka droga za Tobą, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A wlosy obcinamy albo same sie krusza.
I co by nie bylo-połowa z nas z tego watku ptrzez to przechodziła. Mniej czy bardziej tak jak napisałam, ale coś w ten deseń.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Syossa nie polecam.
Ale infatuated ma po nim piekne wlosy.
Czeko piękne włoski

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość


tylko ja już nie chcę jaśniutkiego blondu teraz zastanawiam się nad mieszanką wellatonów 8,1 i 9,1

Emilka to nie jest tak,że nałożysz farbę blond i będziesz miała blond. Te wszystkie próbniki itp. tyczą się włosów naturalnych, nie farbowanych !!!
I co nie nałożysz, może bedzie odrobinę jaśniej,ale nie uzyskasz platyny do tego musiałabyś nałożyć rozjaśniacz na całe włosy i Bunny już Ci to pisała. Ale od tego zniszczysz włosy i pamiętaj,że zniszczenia nie wychodzą odrazu tylko mogą Ci się po czasie wykruszać włosy. Rób jak uważasz, albo przystopuj farbuj sukcesywnie co 3 tygodnie jakąś farbą całe włosy i z czasem będą jaśniejsze,ale nie ma nic od razu

Co do kanałow jeśli masz zdjęcie RTG (musisz mieć) to na nim widać ile jest kanałów , może przejdź się jeszcze po innych gabinetach i zapytaj tam o ceny. Ja pracuję w gabinecie na nfz i tam masz lepiej z tego względu,że wszystkie opatrunki itp. są darmowe no i często takie gabinety mają niższe ceny, a jakość jest taka sama, bo ci lekarze pracują również w gabinetach prywatnych . Do korony musisz spiłować tylko ten ząb, żeby nałożyć tą koronę, no chyba,że Twój dentysta mówił o moście i tutaj musisz dopytać, bo jeżeli tak to most kosztuje 600 zł za punkt czyli jakby nakładał Ci go na zęby obok to koszt 1800 zł . Ale ja bym jeszcze popytała u innych lekarzy




Miłego dnia, lecę do pracy ;*
Zdecydowanie nie chcialabym pozegnac sie z włosami, wolę powoli.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
rob c10 i n9 nie wiem jak wychodzi ale na probniku bylo obiecujaco zawsze to taniej, a teraz promo w rossie po 9,99zl


genialne, zacytuje se na bloga pozwolisz?


mieszaj te welki wlasnei ja juz emilii pisalam, nakladajac teraz tony farb popali i zgumuje wlosy. na moje oko to one sa rudo-zolte i tego juz nie puszcza za chiny. jasniej nie bedzie, bedzie tylko łaciaty kolor, wiec ja bym ochlodzila i zostawila na razie i zajela sie samymi odrostami.
Dobra, to kupuje farbę żeby wychłodzić to. Syossa nie wezme bo duzl osob narzeka na zniszczenia.

To mój plan jest takj zeby wychłodzić to co mam, potem za jakis czas robic odrosty a potem to się zobaczy czym dalej farbować by przejść wyżej.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Ta c10 będzie dobra do wychłodzenia z palette czy lepiej joanna perła ze srebrnym lyłem?? Ostatecznie, bez zmiany. Teraz kupie to co finalnie każecie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora