Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbliżają się walentynki..jak dać mu znać że zaurczyłam się w nim ;p
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 01:15   #1
under_the_sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26

Zbliżają się walentynki..jak dać mu znać że zaurczyłam się w nim ;p


Witajcie Kochane mam dzisiaj dość często pojawiający się problem wśród dziewczyn 16latek ;p Tak więc.. chłopak.. Chodzę z nim już pół roku do szkoły.. ale wiem o jego istnieniu od jakiegoś miesiąca.. Nie wiem jak to się stało! To była chwila.. Podszedł do kolegi Adama przywitać się z nim kiedy rozmawialiśmy.. Wtedy 1 raz go zauważyłam i od tego momentu nie mogłam o nim zapomnieć. Nasze spojrzenia często zaczęły się zbiegać na korytarzu.. Jednak ciągle się nie znaliśmy..I oto Adam wymyślił plan żebym podeszła do niego gdy on będzie gadał z Kubą i chciała pożyczyć zbiór od matmy.. adam miał udawać ze nie ma i kuba miał mi pożyczyć a przy okazji adam by nas poznał.. I tak się stało. Plan wypalił w 100%.. Jednak no co.. nadal byliśmy sobie obcy.. W przełamaniu lodów pomógł trochę wyjazd przedstawicieli klas 1 .. Tam "niby" spędzaliśmy te 5 dni.. On często przebywał u mnie w pokoju i ja z koleżankami u niego.. jednak nigdy nie doszło do takiej rozmowy twarzą w twarz ;ccc Po wyjeździe nie wysyłał mi przez długi okres zaproszenia na fb i ja w końcu to zrobiłam xd Kuba oczywiście przyjął z tym nie ma problemu...ale Adam gdy rozmawiał na fb z Kubą wyjawił mu że mi się podoba ( że kuba oczywiście).. na to kuba tylko zapytał się skąd to wie i czy to sprawdzone info i dodał ze on wszystkim się podoba- taki urok osobisty.. nawiązał też do wyjazdu że tam raczej nie starał się nikomu przypodobać... i teraz jestem ZAŁAMANA!!! nie wiem co mam zrobić.. ferie moje dobiegają końca i w pon wracam do szkoły.. wracam 11.02 a 14.02 są walentynki.. TAK BARDZO BYM CHCIAŁA ŻEBY COŚ Z TEGO WYSZŁO.. wiem że czas tutaj gra głównie rolę.. ale zastanawiam się nad moze jakimś sekretnym liścikiem, który bym podrzuciła do szafki.. ale nie chciałabym to robić w walentynki tylko może wcześniej jakoś w poniedziałek.. może nie koniecznie liścik miał być liścikiem.. mogłabym coś narysować czy jakąś zagatkę zrobić... sama nie wiem... na pewno bym to zrobiła z anonima.. ( chcę zachować jakąś tajemniczość)... Czy to wgl ma sens..?! dodam że Kuba jest typem chłopaka takiej "kluchy".. nigdy nie miał poważnej dziewczyny i wgl czasami zachowuje się dość dziecinnie, ale mni to się dodatkowo podoba .. Nie wiem sama już co z tym robić.. może nic nie powinnam ;cc Co myślicie? buziak *
under_the_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując