Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 06:16   #3496
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Justi___ Pokaż wiadomość
skoro Bunny nie odpowiada na maila pozwoliłam sobie skpiowac mail tutaj na wizażu może tutaj odpowie :pro si:


cześć bunny
przyszłam do ciebie ponownie z prośbą o radę
ostatnio farbowałam alfą 11.10 oksy 9% no i niestety włosy były zielone-gloniaste okropne
później by móc wyjść do ludzi zrobiłam je VIKINGIEM Lore`al i owszem było ok , ale ten Viking nie trzyma sie moich wlosow nie wiem czy dlatego ze myje je codziennie czy o co chodzi,ale po tygodniu/dwóch jakby sie spierał
i nie zostaje po nim nic
Prosze powiedz mi co mam zrobić jaką farbę kupić by mieć takie włosy jak w pierwszych czterech załącznikach
Chodziło by mi głównie o farby profesjonalne może nie koniecznie Alfa , bo niechce zielonego glonu na włosach



dodam jeszcze, że farbowalam wellatonem 12/1 ale kolor był też strasznie żółty jak na ostatnich zdjęciach wolałabym coś w perle, a może w popielu byle nie GLON byłam setki razy u ciebie na blogu i sama już nie wiem co wybrać .... czytałam komentarze twoje rownież na wizażu i wiem , że ratowałaś już nie takie włosy z obsesji

POMOCY
Pozdrawiam Justyna


może wy dziewczyny macie jakis pomysł ??????:confused ::con fused:


proszę dziewczyny o radę
chciałabym tylko wiedzieć jaki kolor farby kupi . . .
osttanio kupowałam alfe 11.10 z oksy 9 % no i jak widać na zdjęciach włosy były glonowato-zielone
do tego stopnia , że na drugi musiałam użyć Loreal Viking by to stonował i owszem poradził sobie, ale jaką farbę mam kupić teraz by uniknąć tego okropnego glonowatego koloru i by nie trzeba bylo używać innej farby to tonowania jej


zdjęcia na stronie 110 (#3294)
1-4 taki kolor chciałabym mieć
6-8 "efekty" po alfie 11.10
5,8 aktualne zdjęcie włosów
9 efekt po Vikingu


Każda rada jest cenna
__________________
odchudzam się od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010

Edytowane przez Justi___
Czas edycji: 2013-02-08 o 06:22
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora