Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - schudlam 10kg:)
Wątek: schudlam 10kg:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-20, 17:49   #47
niuncia165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 3
GG do niuncia165
Dot.: schudlam 10kg:)

Witajcie ! mam ten sam problem co wy, mam problem z nadwagą. Z początku nie zwracałam tak uwagi na siebie, jadłam nawet 3 miski frytek, mega dużo słodkości, potrafiłam zamiast obiadu zjeść chipsy. Aż w końcu doszłam do wagi 76 kg. Bardzo długo się nie mogłam zmotywować , dopóki chłopak nie powiedział mi jak wyglądam, to mnie bardzo zabolało. Powiedział, że nie podoba mu się mój brzuch i powinnam schudnąć. od tamtej pory zaczęłam porównywać swoje ciało do innych kobiet, np. w szkole na mieście, stało się to moją obsesją i tak się motywowałam, ze mogę być piękna i szczupła. Próbowałam różnych diet i wytrzymywałam jedynie 2, 3 dni ... aż w końcu 28 stycznia 2013 roku postanowiłam tak konkretnie wziąć się za siebie, ustaliłam sobie dietę i ćwiczę na rowerze, robię spięcia przed snem i wchodząc dziś na wagę zobaczyłam, że ważę 70,1 kg , szoook ! Jestem z siebie dumna. Ale jeszcze przede mną 15kg. Oby tak dalej. Gratuluję wszystkim kobietkom, którym się udało i życzę powodzenia tym, które zaczęły się odchudzać . Pozdrawiam
niuncia165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując