Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idalany związek czy może jednak pomyłka ? Zapraszam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 09:01   #1
Paula21141
Raczkowanie
 
Avatar Paula21141
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 52

Idalany związek czy może jednak pomyłka ? Zapraszam


Drogie Wizażystki
Założyłam ten oto wątek , ponieważ jak wiadomo rzadko bywa w związku idealnie . Więc pragnę aby każda z Nas opowiedziała jaką ma receptę na udany związek ? Jak radzi sobie z zazdrością ? Czy może mówi wprost jaki ma problem , czy jednak ukrywa to sprytnie aby uniknąć kłótni ? Co robicie jak Wasz facet idzie na domówkę bez Was ? A Jak radzicie sobie z olewającym Was mężczyzną ?
Myślę , że cudownego związku nie ma , jednak tymi "radami "może którejś z Nas pomożemy ?
Ja osobiście w związku jestem szczęśliwa , jednak bywają chwilę załamania i zastanawiania się czy to ma sens .
Moim największym problemem jest zazdrość , czasami uda mi się ją ukryć a czasami moje nerwy puszczają i jest kłótnia . Moje zaufanie do Niego ostro zostało naruszone i cały czas dążę do tego , żeby ono wróciło . Staram się nie awanturować , nie spr mu tel ani poczty bo każdy ma prawo też do prywatności . Najgorzej jest kiedy idzie gdzieś na większą imprezę , w której jest mnóstwo dziewczyn , nie umiem sobie jednak wtedy znaleźć miejsca i czuje się załamana...

Mam nadzieję , że znajdą się chętne osoby aby dały może kilka dobrych rad z góry bardzoo dziękuje
Paula21141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując