Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-25, 10:10   #26
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja wreszcie pomalowałam paznokcie - Dutch Tulips OPI - to moja ukochana czerwień Na stopach mam Miami Beet i wreszcie czuję się ładnie

Muszę się pochwalić, bo ostatnio zużyłam masło orzechowe tbs i balsam Sorayi (ten różowy ) i nie kupiłam nic nowego ostatnio
A ja na stopach nic nie mam, muszę to zmienić, bo czuję się przez to taka "niedorobiona"
Gratuluję zużyć, mnie też dobrze idzie i nic nie wpada do zapasów

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ten miała moja mama - nie podszedł jej, pieni się (dla mnie i dla niej to dyskwalifikujące), czasami piecze w oczy. Ja nie będę próbować

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jasny BB z Biodermy jest dość ciemny, ale fajnie wygląda na twarzy; nawet nie świeciłam się po nim jakoś koszmarnie.
A jest żółty chociaż troszkę?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja przez weekend pomalowałam paznokcie Too Too Hot i podoba mi się bardzo. Nie byłam wcześniej przekonana w 100% do tego koloru, ale bardzo mi pasuje jak mam go na paznokciach, jest taki pozytywny.
Fajnie, że Ci się podoba Ja go uwielbiałam latem, chyba był moim najczęściej używanym Essiakiem i miałam go wciąż na stopach.

Wczoraj pomalowałam Your Hut or Mine, jest piękny Nie zawiodłam się. A wysycha ekspresowo! Kolejny będzie chyba Super Bossa Nova.

Kupiłam Signee de Chanel Pewnie nie powinnam, ale chciałam sobie zrobić prezent.Pochwalę się - awansowałam! TŻ mnie chyba ubije.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując