Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-04, 17:45   #723
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Np. na czym wywarło to piętno?
Sorry, egzorcyści nie powiedzą tego, co Natanek. Tak w ogóle to egzorcyści też podlegają diecezjom i papieżowi więc im też by groziły ekskomuniki... Gdyby to co robi nie było niezgodne z nauką Kościoła to ekskomunika by mu nie groziła, proste.
Jak kogoś ma demon opętać to nawet taką Anneliese Michel opęta. Osoby, które nie wierzą w to wszystko są mniej narażone.
na czymkolwiek.. myślisz, że od razu opętana będziesz? większość z nas jest zniewolona przez 'drobne' rzeczy np. joga, to się nie ujawnia, człowiek nie łączy faktów.. może to się odbić na stosunkach do innych osób, lęku oraz wiele innych niepowodzeń..
co do natanka to odebrano mu prawo do posługi, bo owszem, wiele rzeczy, które mówił były po prostu bzdurami, było wiele niedopowiedzeń.. no bo co ma np żel na włosach do opętania.., albo kolory w jakie się ubieramy..
rozmawiałam z kilkoma dobrymi egzorcystami, brałam udział w wykładach związanymi z zagrożeniami duchowymi... i uwierz, nawet głupie dla nas nawyki, rzeczy mogą być owymi.. nie pisałabym takich bzdur gdybym nie miała z tym styczności
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora