Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 12:46   #4020
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witajcie!!
Korzystam z chwili że Ksawcio śpi i podczytuję Was =, co by sobie zaległości nie narobić.
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Aaaaa zapomniałam wam napisać, że dziś byliśmy z Michasiem u lekarza na kontroli (dzieci zdrowe).
No i Michaś waży 3230g czyli tyle samo ile podczas porodu, także w 2 tyg przybrał 300 g )) Więc ładnie przybiera na piersi.
Lekarka chwaliła powiedziała, że silny facet z niego
No i długaśny hehe

Jak wychodziłam ze szpitala to taki szczupaczek był waga 2900g a długość 56cm ) takie nóżki i rączki chudziutkie
Mam karmić tak jak karmiłam, czyli kiedy Michaś chce. No i widać nie muszę wybudzać w nocy na karmienie co 3 godziny. Choć teraz Michaś się budzi tak co 4-5 godzin na karmienie i nie śpimy 2 godziny i potem znowu 4-5 godz spania.
Wysypiamy się
dla Michasia, rośnie chłopak zdrowo
U mnie w nocy mamy pobudkę co dwie-trzy godziny, przebieram, nakarmię (15-20 minut) i zasypiamy. Szczerze, po pierwszej nocy byłam załamana, ale teraz jest już super, zaczynamy sie dogrywać z maluchem

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''
GARTULACJE!!! Dla dzielnej mamy i malucha

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale Kinga funduje mamusi odwyk od neta. Tyle czasu jej poświęcam, że każda wolna chwila jest przeznaczana na porządki, odpoczynek, lub wpatrywanie się w moje słoneczko za kilkadziwsiąt minut skończy 3 tygodnie
Podczytałam jeszcze coś o kontroli wagi... u mnie już 3x była położna, z czego na 2 i 3 wizycie ważyła Kingę. Stwierdziła, że mało przybiera. Waga urodzenia to 3460g, więc już powinna mieć 4kg. Mam butlą dokarmiać
Była też już pani doktor pediatra.
Byłam już na USG bioderek, wszystko OK.
Dziewczyny, dajecie witaminę K i D3. Jak mam stosować, jeżeli mała wypija codziennie trochę mleka modyfikowanego??
za 3 tygodnie Kingusi
Ja od dziś mam podawać witaminę D i K, położna poleciła mi Vitaderol plus K.

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
super
Sudokremu nie używamy i innych tego typu z cynkiem.
Polecam Alantan Plus maść, fajnie nawilża

Dziękuję za wszystkie miłe słowa
Też tego używamy do pupci, w szpitalu też to stosowali i dali nam kilka tubek. Sudokremem wczoraj raz posmarowałam bo wydawało mi się że ma zaczerwienioną pupcię. Ale już jest ok

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Ja też mam dylemat i myślę, że przygotuję 2 zestawy, w zalezności jaka będzie pogoda w dniu wypisu i powiem TŻ później jaki ma przynieść. Planowałam jeden z kombinezonem, drugi tylko z jakąś bluzą. Wiadomo, że na dól to mozna dziecko przykryć też kocykiem w foteliku. Zawsze można też się poradzić położnej.
Ja na wyjście miałam przewidzianych kilka wersji i dobrze, bo okazało się że musiałam ubierać w wersję najgrubszą bo zimno było jak tralala.

Na koniec wstawiam Wam foto Ksawcia z dzisiejszego poranka
i zmykam do małego na zestawik (czyli zmiana pieluchy i cycuś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010271.jpg (50,9 KB, 81 załadowań)
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując