Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:14   #1508
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
Kochana wygladało na wirusowe typowo bo bez goraczki, bez nalotów. ale ponoc był naciek zapalny co sugeruje beztlenowce. Zeby sie nie zrobil ropień to lekarz zrobił mi punkcję i zalecił Metronidazol-antybiotyk na beztlenowce, w 2 dni wczesniej bralam sumamed czyli na tlenowce. Do tego płucze wodą utleniona, eludrilem i mam 5 specyfików do ssania
Ja mysle ze ja to gardło zdarłam, nadkazilam wirusowo bo taka pogoda apotem zrobil sie naciek i ten sumamed zatrzymał to...ale terazjeszcze połykam ten metronidazol. Uwierz nigdy gardło nie bolalo mnie bardziej, a do tego ucho i pol glowy.
jezu wspolczuje...
u mnie to by byla sieka- nie bardzo moge specyfiki do ssania ze wzgl ze podraznia bardzo zoladek i mam refluks od razu
zdrowiej, mi metro pomagal na inne rzeczy ale skutkowal zawsze

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mnie mój wczoraj tak pociągnął,że się wy☠☠☠ałam na lodzie a on odwrócił głowę w drugą stronę i udawał,że to nie jego wina
i poszedł sobie i się odlał w spokoju, myślałam,że go zastrzelę
Bunny on w czerwcu rok będzie miał dopiero
sorki ale jak to musialo wygladac dobrze ze sobie czegos nie zlamalas to jeszcze rok przed wami
dlatego ja mowie jak mantre- nigdy wiecej szczeniaka

chodzcie wiecie gdzie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora