Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 19:59   #1634
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez betira Pokaż wiadomość
Jeżdżąc z nim nie mogę się skupić na drodze ,ale nie mam odwagi sam jeździć po tych jego uwagach, bo myślę o sobie z jestem beznadziejna ,czuje się jak głupol.Znam przepisy wiem co i jak, ale jak z nim jadę to o wszystkim zapominam,jeszcze trochę popróbuje ale coś częściej chce odpuścić.
Ja tu już polecałam dziewczynom- niedziela , 5 rano i ruszasz szama na wycieczkę ruchu prawie nie ma i zdążysz wrócić nim sie zacznie
Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość

Ja już byłam na bardzo dobrej drodze z przełamaniem lęku - udało się wsiąść, udało się jechać z kimś, sama codziennie jeździłam dom-praca-dom kilka razy z przystankiem na zakupach czy u lekarza. Z Mężem jeździłam poza miastem i w dłuższe trasy. Niestety... stłukłam samochód służbowy i nie mam już czym trenować, bo jakoś pechowo uderzyłam i samochód się nie nadaje do jazdy. Szef chce sprzedać jako uszkodzony, bo sam stwierdził, że ten samochód jest "jakiś pechowy".
ale Tobie nic sie nie stało?
Zblokowałaś sie czy dalej chcesz "dosiasc konia"?
Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Brawo za odwagę
Mnie się bardzo często zdarza przeklinać I ogólnie dużo gadam do siebie jak prowadzę
ja też
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując