Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-20, 21:36   #4882
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Ja też się stresowałam wcześniej... Jak zamykałam oczy, żeby iść spać, np. koło północy, to automatycznie robiłam "wirtualne" (wyobrażone) podróże przez trasy egzaminacyjne i różne "najtrudniejsze" elementy na mieście, zaczynało mi serce szybciej bić i chociaż wcale nie chciałam się stresować itp., to nie mogłam spać dobrych kilka nocy przed egzaminem. Trzeci egzamin miałam późniejszym wieczorem i musiałam tego dnia nie iść na uczelnię i spać w ciągu dnia, żeby w ogóle jakoś trzeźwo myśleć.

Śmieszne to jest trochę, bo na jazdach już od dawna był pełen luzik, ale moment oparcia stopy o gaz w pojeździe egzaminacyjnym i noga sama zaczynała się trząść. Te same trasy, te same samochody, tylko inny człowiek na siedzeniu obok, a już zupełnie inne podejście, mimowolnie.
Ojjj tak
Instruktor ostatnio mi powiedział, że to oni - instruktorzy powinni wydawać prawo jazdy, bo znają człowieka, wiedzą co potrafi....a nie obcy czlowiek który Cię nie zna.
W sumie jestem za, bo z instruktorem się nic a nic nie stresuję i ładnie mi idzie, nawet parkowanie zrobię fajnie za 1 razem
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora