Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zazdrośnice, odcinek 65
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 08:16   #1455
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, odcinek 65

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Cześć...

U mnie chyba jest tylko gorzej. Sytuacja z mojej strony się tylko pogorszyła, ale to zbyt osobiste, żeby tu pisać na forum.
W każdym bądź razie jestem przybita i od wtorku czuję się jak cień człowieka bez uśmiechu. To takie smutne.

Zwątpiłam póki co w wiele rzeczy. Mam nadzieję, że to chwilowe

To tak trochę blogersko na początek, wybaczcie.

Nadrobię Was po południu, bo idę zaraz na kolokwium moje pierwsze w tym semestrze. Uch.

Miłego dnia!
niech Ci się wszystko ułoży
Cytat:
Napisane przez Stefannia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nie nadrabiam Więc blogersko
Ledwo żyję, ale szczęśliwie W niedzielę byliśmy na Ozie i kolacji i było super poniedziałek, wtorek - delegacja, środa - nadrabianie w pracy, zakupy, wielkie gotowanie i trening, po którym ledwo żyję

A dziś mam w planie upic szynkę i chlebek
tytan!
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
No i jeśli nie będziecie wiedzieć w poniedziałek co zrobić z rękami to możecie od 12 trzymać za mnie kciuki. Najlepiej mocno i odczyniać jakieś czary przy tym. Pierwszy raz zdaję prawko w nowym mieście i na aucie którym jeszcze nie jechałam. Już mam stresa. A najgorzej, że jak nie zdam to będę wysłuchiwać mądrości rodziny.
będę kciukać, będzie dobrze, zobaczysz
Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Przepraszam że nie odpisałam wcześniej, ale ciągle biegam. Dziękuje za wszystkie gratulacje. Prawie wszystko przygotowane już umówione achh, ale jestem podekscytowana. To już jutro o 14.30
Ale fajnie


Dobry
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora