Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-24, 15:16   #2734
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część II.

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam flakonik The One ( jako mianiaczka zapachów DG ), zapach jest śliczny, ciepły, ale i orzeźwiający, lekko pierniczkowy, owocowy bardzo długo się utrzymuje
Ja kupiłam niedawno ten zapach w ciemno i całkiem mi się spodobał Ale strasznie żałuję, że w moim przypadku nie mogę użyć określenia "trwały" w kontekście tych perfum W dodatku jest to jak dla mnie jeden z tych "delikatniejszych" zapachów idealnych do białej koszuli (której nawiasem mówiąc nienawidzę i noszę tylko czasem z szkolnego obowiązku)

A ja upolowałam na Targowisku Miss Me Stelli Cadente oraz Magnetic Beat Escady drogą wymiany z superdziewczyną - Nevadą. Bardzo fajne zapachy...

No a dziś wygrałam aukcję Magnetismu Escady. 25ml za 51 zł (na pewno oryg.) . Teoretycznie jest to okazja, ale wcale nie chciałam wygrać Prosiłam mamę żeby przesłała prośbę o wycofanie mojej oferty, ale oczywiście zapomniała
Zapachu nie znam a jedną Escadę niedawno dostałam. W moim skromnym odczuciu wszystkie limitowane Escady pachną BARDZO BARDZO podobnie więc naprawdę ten zakup niespecjalnie mnie cieszy

Nie wspomnę już o tym, że Magnetism to będzie już moja 21 flaszka...I paradoksalnie wcale mnie to nie cieszy
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora