Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-25, 11:08   #5231
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Pommelo1 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja sie jakoś boje iść do wróżki. Podświadomie czuje lęk, ze moze wpłynąć na podejmowane przeze mnie decyzje. Słyszałam, ze wróżki nie mówią o czymś złym co miałoby sie wydarzyć, ale jakby tego nie ukryla to przecież bym sie zachlastala
Z jednej strony chciałabym a z drugiej boje sie.
Aha ...mam przykład kolezanko, ktora poszła do astrologa. Opowiedział jej absolutnie wszystko z przeszłości i teraźniejszości. Wszystko oczywiście w 100% sie zgadzało. Na koniec dodał, ze nie bedzie miała wiecej dzieci. 6 miesięcy pózniej była w ciąży i od 9 lat jest szczęśliwa mamusia nieplanowanej córeczki
byłam obecna przy wróżbie kiedy to dziewczynie wróżka powiedziała, że jej przyjaciel ma ma góza w głowie i że to coś złośliwego...że nie jest jeszcze zdiagnozowany, że natychmiast trzeba do dobrego lekarza ale że będzie ciężko przez to przechodził, że będą dni kiedy będzie kontaktował ale generalnie choroba go przezwycięży...dziewczyna się załamała, to był jej bliski przyjaciel, zapytała o niego bo chłopak ostatnimi czasy źle się czuł i nie wiadomo było co mu jest.... w każdym razie ona przypłaciła to depresją, on żyje do dziś i ma się bardzo dobrze....

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
I dlatego byłam raz i nie mam zamiaru. Tak masz racje niektórzy ślepo wierzą w to co mówią wrozbici. Tak było u mojej teściowej miała 2 wnuków . Ja i druga synowa byłyśmy w ciąży , tak uwierzyła ze ta druga (nie ja bo chodziło o synowa zciemnymi włosami)będzie miała córkę ze po usg
obydwie płakały ze siE nie sprawdziło. Gdy ja dowiedziałam się ze będę mieć córkę to nie wierzyła i dopiero w szpitalu zdała sobie sprawę ze ma wnuczkę. Doprowadziło to do nie potrzebnych stresów , przecież nie ważna jest płeć dziecka tylko jego zdrowie. Ale one brały to jako pewniak i już ?

Kochana a ty masz dwie piękne panienki twoje cycunie
mam mam i zawdzięczam to tylko i wyłącznie sobie także dziewczyny uwierzcie w siebie, każda ma dar przepowiadania swojej przyszłości trzeba się tylko skupić, zajrzeć w siebie, zadać sobie pytanie a odpowiedź sama przyjdzie no i najważniejsze jak sobie uświadomimy, że to my decydujemy o własnym życiu i my jesteśmy za nie odpowiedzialne i tylko my a nie wróżki to jakoś łatwiej się żyje

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
BELSENO napisane mam na karteczce,ze 10 lat gwarancji obejmuje przesuniecie implantu,uszkodzenie,pekn iecie i deformacje a,ze ja nowa w tym temacie to nie wiem czy to zle czy dobrze i czy to malo czy duzo
czyli to jest gwarancja producenta implantów a nie lekarza...hmmm....no to w sumie przy dożywotniej gwarancji to 10 lat to jakoś tak marnie brzmi....ciekawe dlaczego tak mało?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To witam w klubie ja torebke mialam wtedy non stop przed soba i nie mam zielonego pojecia jak mozna okrasc kogos w niewidoczny sposob :P
moj maz mowi,ze to ja jestem wrozbitka bo mi sie nic nie sni ale jak juz cos to zazwyczaj sie sprawdza -zazwyczaj nie sa to przyjemne rzeczy niestety
może musiałaś tego doświadczyć, żeby potem nie biegać do wróżek i nie przepuścić majątku na wróżenie ooo właśnie o tym mówię...każda ma w sobie ten dar tylko trzeba go wydobyć z siebie i pielęgnować, potrafimy wiele przewidzieć tylko w pędzie dzisiejszego życia nie zwracamy uwagi na sygnały i nie potrafimy ich interpretować
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-03-25 o 11:03
belseno jest offline Zgłoś do moderatora