Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-30, 10:37   #1036
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Dzień dobry

Nie nadrobię nie dam rady. Swoją drogą tempo jest na prawdę powalające - jak tam dalej pójdzie, to za dwa tygodnie kolejny wątek.

Ciut ta przeleciłam i widziałam, że pisałyście między innymi o grawerach. My chcemy na pewno i od dawna mamy wybrany. Specyficzny jest, nie popularny, ale.. bardzo nam się podoba.
Będzie to: Umowa... to umowa.
Do kropeczek na jednej, po kropeczkach na drugiej. A i serduszka maleńkie na przed i po.



Matko laski jak y się z TŻ przez ostatnie dwa dni złazili po sklepach. Żeby Was nie skłamać, chyba z czterdzieści sukienek przymierzyła i już straciłam nadzieję na cokolwiek.
Aż tu wczoraj, jednej nieznany i wcześniej sklep i.. kupiłam!
I myślę, że trafiłam idealnie. Ma wszystko co powinna mieć, jest ładna, klasyczna, odpowiednia do roli świadkowej , a przy tym ma trochę charakterku.
Jedyny minus, brak jej koloru - a ja lubię kolory. Jest czarno biała, ale.. na prawdę miałam już dość szukania, więc postanowiłam wziąć tą, a coś pokombinować z dodatkami - torebką i paznokciami.


Wczoraj z TŻ padliśmy dość wcześniej - instensywny to był tydzień. A dzisiaj nie moglimy się obudzić.
Śniadanko zjedzone, zaraz lecimy na zakupy na targ, później sprzątanko i jak dobrze pójdzie to romantyczny wieczór we dwoje - chociaż na to nie wiem czy starczy czasu i sił.

Udanej soboty, a i.. WESOŁYCH ŚWIĄT!.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-03-30 o 10:54
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora